Hamzaoğlu'ndan Yedek Oyuncularına Haklı Serzeniş!..


Çaykur Rizespor-Ankaraspor maçının ardından
- Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu:
- "Daha ne kadar çok çalışmamız gerektiğini, bu seviyeyle ne formayı alabileceğimizi ne de Süper Lig'de mücadele edemeyeceğimizi çok daha net bir şekilde gördük"

 

Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda, TFF 2. Lig ekiplerinden Ankaraspor'a 1-0 yenilerek elenen Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Daha ne kadar çok çalışmamız gerektiğini, bu seviyeyle ne formayı alabileceğimizi ne de Süper Lig'de mücadele edemeyeceğimizi çok daha net bir şekilde gördük." dedi.

Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ligde forma şansı bulamayan genç oyunculara şans verdiklerini, bu oyuncuların son durumunu herkesin gördüğünü belirtti.

Asıl hedeflerinin ligde katkı sağlayacak oyuncuların performansını görmek olduğunu ifade eden Hamzaoğlu, "Onların performansını artırmak için kupa önemliydi. İlk maçtan maalesef elendik. Hem biz hem herkes ve oyuncularımız herkes durumumuzu gördü. Daha ne kadar çok çalışmamız gerektiğini, bu seviyeyle ne formayı alabileceğimizi ne de Süper Lig'de mücadele edemeyeceğimizi çok daha net bir şekilde gördük." diye konuştu.

Çaykur Rizespor kadrosunda bulunan oyuncuların formanın hakkını vermesi gerektiğine dikkat çeken Hamzaoğlu, "Kadromuzda bulunan oyuncularla Ankaraspor'u yenemiyorsak elenelim. Ligin yükünü çeken oyuncuları burada zorlamak istemedim. Geçen hazırlık maçında Gökhan Gönül'ü kaybettik. Başka bir kayba daha tahammülümüz yok. Bu takımla da yenmemiz lazım. Bu maçın her şeye etkisi olacak ve biz daha net karar vereceğiz." ifadelerini kullandı.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   1 Aralık 2021 18:53
       

  TEK ŞEKİLDE AFFEDERİZ ALAYINI GÖNDERİRSEN YOKSA BOŞ BOŞ KONUŞMA YAPAMIYORSAN BIRAK GİT BENMİ ÇALIŞTIRACAM TAKIMI BENİMMİ GÖREVİM NEDİR YA BU NASIL BİROYUNCU GRUBU BU BAKIN DEFALARCA YAZDIK BU OYUNCULARA GERÇEKTEN GEREKEN CEZAYI VERİN PARA ÖDEMELERİNİ DURDURUN REMY PHİRİ MOZONGA ALPER YASİN DENİZ EREN EMİRHAN BU ADAMLAR RİZESPORDA OYNAYAMAZ OYNAMAMALI GÖNDERİN BUNLARI GERÇEKTEN YAZIKTIR SÜPERLİG TAKIMININ KADROSUNDA OLMAZ BU ADAMLAR ALMAMALI BÜLENT BEY RİZESPORU ÖYLE BİR ÇIKMAZA SOKTUKU KALK ALTINDAN KALKA BİLİRSİN ÖNÜMDE ALANYASPOR ÖRNEĞİ VAR 3 TANE ADAM BAŞLARINDA BAŞKAN YILLARDIR LİGDE SHOW YAPIYORLAR BİZDE REİS BAŞTA ARKASINDA ÇOK BİLMİŞ ESKİ SPOR BAKANI ONLARCA GÜÇ VE TAHİR KIRAN İLE YÖNETİMİ ORTAYA ÇIKAN TAKIMA BAKIN DEMEKKİBİRİLERİ BAŞKA ŞEYLERLE UĞRAŞIYO TAHİR BAŞKAN BİKARAR VER BU İŞİ YAPACAKSAN HEMEN BU GECE BAŞLA İLKÖNCE FAHRİDENEN KUMARBAZ I PEŞİNDEN REMY İKAPIYA KOY VE DEVAM ET YOKSA BU TAKIMIN YERİ BELLİ

Yorum Yapın