İstifa Kararı Bugün Belli Olacak


 

 

Çaykur Rizespor'da teknik direktör Hikmet Karaman'ın istifa edip, etmeyeceği bugün belli olacak.

Dün Gençlerbirliği maçı ardından Başkan Kalkavan ile aynı uçakla İstanbul'a dönen teknik direktör Karaman, bugün İstanbul'da düzenlenecek olan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı Uluslararası Futbol zirvesine katılıyor.

Başkan Metin Kalkavan ile birlikte Haliç Kongre merkezine bulunan teknik direktör Karaman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşüp, gelinen başarısızlık noktasında istifa kararını kendisine sunacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  1000kartal

   20 Mart 2017 13:33
       

  Oglum cek git ne yapiskanmissin hale sow pesinde artist  ha. Bu arada. Kalkavaninida al git. Artik insani hasta etmenin alemi yok bu nasil insanlikmis  adamlar istenmedigi yerde yapisirmi. Bäyle rezil bir durumda olanlar

 2. 0 0
  {usertitle}

  RECEPALİ KALELİ

   22 Mart 2017 14:53
       

  Hocanın istifa etmesini ben şahsen doğru bulmuyorum..yönetimi zaten uyarmamişmiydi hoca lig başlamadan..hocami çikip top oynasaydı,yönetimin hatasinin bedelini hoca ödememeli rizeli hocaya sahip çikmali..yönetim acilen toplanip kendi içinde yaptırım uygulamali..henüz düşmedik emin olun rize sporun başina gelebilecek en iyi hocayla çalişiyoruz..yönetim eğer hocanin istifasini kabül ederse  çok büyük hata yapar ve buda rize sporun sonu olur..saygilarimla..