RIZA ÇALIMBAY, RİZESPOR İLE İLGİLİ ESKİ DEFTERLERİ YENİDEN AÇTI!


Geçtiğimiz sezon Ç.Rizespor'u çalıştıran Rıza Çalımbay, Ç.Rizespor'dan ayrılığın nedeni olarak "fikir ayrılığı" vardı dedi.

 

 

 

Mersin İdman Yurdu ile başarılı bir sezon yaşayan Çalımbay, geçen sene Ç.Rizespor yönetimi ile Başkan Kalkavan'ı çok iyi bir insan olarak değerlendirerek ayrılığın nedenini düşünce farkı , fikir ayrılığı olarak açıkladı.

 

Çalımbay, eski oyuncuları Uche Kalu ve David Depetris için tek golleri yoktu derken, Gaziantepspor deplasmanında Depetris'in attığı golü yok saydı.

 

İşte Çalımbay'ın Rizespor ile söyledi o sözler:

 

“Biz Çaykur Rize’de yöneticilere bazı şeyleri anlatamadık. Biz takım iyiyken takıma takviye gerekiyor dedik. Bu takım bizi götürmez dedik. Mesela bizde Uche vardı, Depetris vardı. Bu iki oyuncunun bir golleri dahi yoktu! Oraya takviye gerekiyordu ama yapamadık. Sonra devre arası oyuncu aldık. Eğer istediğimiz zaman takviyelerimizi yapabilseydik ligi çok iyi yerde bitirebilirdik. Başkan çok iyi bir insan, yöneticiler de öyle ama fikir ayrılığı vardı. Onların düşüncesiyle benim düşüncem çok farklı. Transferi kendim yapmak isterim. Ben oyuncuyu bulurum, onlar gider alırlar. Çünkü öyle olması gerekiyor. Ufak tefek tartışmalar sürtüşmeler oldu. Ben öyle istemiyorum. O yüzden bıraktım. Mersin’de de zaman zaman maddi sıkıntılar oluyor ama devre arası 3-4 kilit oyuncu almamız şart.”


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  mapavrili

   27 Aralık 2014 14:58
       

  hade ordan seni 16 hafta baban bile tutmazdi orada ayiptir cikip hale mir mir ediyon insan 16 hafta 1 mac alamzmi ama kabahat bizim beceriksiz isten anlamaz yönetimde

Yorum Yapın