Kendirlispor Vites Düşürdü! 7 - 0


 


İkinci devrenin flaş ekibi Kendirli Belediyespor,geçen hafta aldığı 17-0 'lık galibiyetinin ardından bu haftada deplasmanda Ardeşensporu 7-0 mağlup ederek vites düşürdü!..

2 yıl üst üste BAL Ligi'nde başarı ile mücadele edip bölgemizi ve Rize'yi en iyi şekilde temsil eden Kendirli Belediyespor, geçen yıl talihsiz bir şekilde bal liginden tekrar 1. Amatör kümeye düşmüştü.

Sezon başında  genç ve mütevazi kadrosu ile lige başlayan Kendirli Belediyespor,ilk devre aldığı sonuçların ardından Rize 1. Amatör Küme C grubunu ikinci sırada tamamlamıştı.

Ligin ikinci devresinde kadrosunu güçlendiren Kendirli Belediyespor geçen hafta Derepazarı ilçe stadında Çayeli Arsovosspor karşısında aldığı 17-0  tarihi farkın ardından bu hafta da ligin güçlü ekiplerinden Ardeşenspor'u deplasmanda 7-0 mağlup ederek play-off maçları öncesi güven tazeledi.

Kendirli Belediyespor Ardeşenspor müsabakasına hızlı başladı. maçın 14. dakikasında Fatih attığı golle kendirli Belediyespor'u 1-0 öne geçirdi. Maçın böyle bitmesi beklenirken 45. dakika da Ersin ve hemen 45 artı 1'de ilk golün sahibi Fatih horoz attığı golle ilk yarı 3-0 konuk ekibin galibiyetiyle tamamlandı.

İkinci yarıda'da maç hızlı başlayan Kendirli Belediyespor 49. dakika'da Umurhan 58 dakika'da kadroya yeni dahil olan Ensar'ın attığı golle maç 5-0 oldu.

Kendirli  Belediyespor'un genç yeteneği  ve oynadığı futbolla gelecek vadeden Abdurrahman Köseoğlu, geçen hafta attığı 2 golün ardından bu haftayıda boş geçmeyerek 70 ve 78 dakikada attığı gollerle maçın skorunu tayin etti.

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Kendirli Belediyespor'un Teknik Direktörü Abdurrahman Serdar : Geçen yıl talihsiz bir şekilde BAL liginden Rize 1. Amatör kümeye düşmüştük.

Bu ligde misafir olduğumuzu oynadığımız futbol ve aldığımız sonuçlarla zaten ortaya koyduk. İkinci devrenin başında yaptığımız yerinde transferlerle kadromuzu güçlendirdik ve Play off öncesi yapacağımız 1-2  transferlerlede kadromuzu dahada güçlendirerek, talihsiz bir şekilde düştüğümüz bal ligine inşallah tekrar çıkarak Kendirli Beldemizi ve Rize'yi en iyi şekilde temsil etme etmeyi düşünüyoruz.

Bitme aşamasında olan ve gelecek ay hazır olacak  Kendirli Spor Kompleksi ile de futbol takımımız daha iyi yerlere gelecektir diyerek sözlerini tamamladı.

 

Osman Köseoğlu


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar