Pazarspor, Tolgay Kerimoğlu İle Çıkışa Geçmek İstiyor

 

Rize temsilcisi TFF 3.lig ekiplerinden Pazarspor’da teknik direktör Tolgay Kerimoğlu sezon sonu hedeflerinin Play – Off olduğunu açıkladı.

Mavi – Beyazlı takımın deneyimli teknik adamı Kerimoğlu, takımda giden oyuncuların olduğuna işaret ederek;” Transfer çalışmalarımız devam ediyor, biraz zamana ihtiyacımız var, yapılacak olan takviyeler sonrası ligde çıkışa geçeceğiz” dedi.

“ Pazar kendi evim gibi. Yörenin takımları, Hopaspor, Ofspor, Pazarspor bizim kendi takımlarımız. Zor bir zamanda geldik, 6 – 7 oyuncu gitti, transfer yapacağız, tabi kulübün bütçesi de önemli. Başkanımız Hüseyin bey ile her şeyi konuştuk. Play – OFF şansımız var, inşallah onu yakalayacağız. Biraz zamana ihtiyacımız var, oynanan iki maçta pozisyon vermeden mağlup olduk, çok gol kaçırdık, bunlar bahane değil ama şimdi kazanma zamanı. Bu hafta Karşıyaka deplasman maçıyla birlikte yeniden puanlarla tanışmak istiyoruz. Pazarspor’un geçmişten gelen Play – OFF lardan çıkma alışkanlığı var, inşallah sezon sonu bir kez daha bu mutluluğu yaşar ve 2. Lige tekrar yükseliriz. Takımımız genç takım, agresif bir takımımız var, 4 oyuncu daha almak istiyoruz, Rizespor’dan bir genç oyuncu aldık, yapılacak olan takviyeler sonrası ligde çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Ç.Rizespor’dan gelecek olan oyuncuları elbette isteriz ama bence en önemlisi oyuncunun kendi gelmesi daha önemli diye düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Öte yandan Ç.Rizespor yönetim kurulu üyesi Yılmaz Zehiroğlu, eski yönetim kurulu üyesi Resul Çolak ve İş insanı Mustafa Kurt, Pazarspor teknik direktörü Tolgay Kerimoğlu ve yardımcılarını ziyaret ederek başarılar diledi. 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın