Atana Değil Yiyene Prim !


Ordu’da 20-0 yenilen takıma prim verilecek
- Ordu 1. Amatör Küme’de geçen hafta rakibi Kabataşspor’u 20-0 yenen Ulubey Belediyesporlu futbolculara ceza olarak galibiyet primi verilmeyecek
- Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz:
- “Rakip takıma 3-5 gol atarsın ama 20-0'lık fark biraz abartılı olmuştur”
- “Biz de 20-0 yenilen Kabataşspor'a birazda moral olsun diye prim vereceğiz”

 

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu 1. Amatör Küme’de lider Ulubey Belediyespor'a 20-0 yenilen Kabataşspor'a moral primi vereceklerini açıkladı. Başkan Yılmaz, rakibini 20-0 yenen Ulubey Belediyespor’a ise galibiyet primi verilmeyeceğini belirtti.
Ordu 1. Amatör Küme 3'üncü hafta maçında, deplasmanda Kabataşspor'la karşılaşan Ulubey Belediyespor, ilk yarısı 10-0 biten maçı 20-0 kazanmış, maçın 90 dakikalık bölümünde rakip fileleri 20 kez havalandıran Ulubey Belediyespor'da Alihan Akyol 5 gol, Emrullah Yazıcı 4, Önder Serdar 3, Aykut Belgüzar 2, Abdullah Eğin, Aytaç Şahin, Bülent Sensöz, Nejdet Apaydın, Emre Çakmak ve Volkan Gönenç ise 1'er gol atma başarısı göstermişti. Kendisi de bir dönem profesyonel futbol oynayan Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, bu duruma tepki göstererek, “Bizim takım abartılı oynadı. Bir takıma 20 gol atılmaz. Galibiyet primi vermeyeceğiz” dedi.

 

 


Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan’ın 'rakibe fazla gol attığı' gerekçesiyle takımlarına ceza olarak prim vermeyeceğini açıklamasının ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da yaptığı açıklamada 20 gol yiyen Kabataşspor'a moral primi vereceklerini belirtti.
Yılmaz, “Rakip takıma 3-5 gol atarsın ama ondan sonrası insafsızlık" diyerek, “Amatör kulüplerde neredeyse tüm belediyelerimizin takımları var. Dolayısıyla 20-0'lık fark biraz abartılı olmuştur. Biz de 20-0 yenilen Kabataşspor'a birazda moral olsun diye prim vereceğiz. Primin ne olacağını ise Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz Bey ile konuşup belirleyeceğiz" diye konuştu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın