AVCI'DAN YENİ BAŞKAN KANDEMİR'E ZİYARET


AKPARTİ GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI VE RİZE MİLLETVEKİLİ MUHAMMET AVCI VE AKPARTİ HEYETİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  

Akparti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammet Avcı, Akparti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve Teşkilat Mensupları, D.Karadeniz Rize Şube Başkanlığına seçilen Fatih Kandemir ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Yapılan ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade eden Şube Başkanı Fatih Kandemir; “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Vedat Bilgin’in göreve geldiği dönemden bugüne kadar televizyon kanalları ve sosyal medya da yaptığı açıklamalar ve 2021-2022 yıllarını kapsayan Kamu Çerçeve Protokolünde de imza altına alındığı üzere Mevsimlik İşçilerimizde oluşan yüksek düzeydeki kadro beklentisini ifade etti. Mevsimlik İşçi arkadaşlarımızın sorunlarını dile getirdi.

Bugüne kadar ki ilgi alakaları nedeniyle Rize Milletvekilimiz Muhammet Avcı’ya teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte de daha sık bir araya gelerek istişarelerde bulunmaları gerektiğini dile getirdi.”

 

Rize Milletvekilimiz Muhammet Avcı yaptığı konuşmada; “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Mevsimlik İşçi arkadaşlarımız ile ilgili yapılması gereken ne varsa yapmak için gayret göstereceklerini ifade ederek, daha sık bir araya gelerek istişarelerde bulunulması noktasında hem fikir olduklarını belirtti.

  

İşçi arkadaşlarımızdan aldığımız güç ve destek ile yaptığımız çalışmalarımıza değerli Vekilimiz Muhammet Avcı’nın sorunlarımızı sahiplenmesi ve destek sözü ayrı bir ivme kazandırmıştır. Bu destek ile çalışmalarımıza daha yoğun bir şekilde devam edeceğimizi ifade eder, saygılarımızı sunarız.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın