MÜSİAD’dan Ak Parti’ye Ziyaret


MÜSİAD’dan Ak Parti’ye Ziyaret

 

 

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adalet ve Kalkınma Partisi Rize İl Başkanı Muhammed Avcı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette değerlendirmede bulunan Başkan Dabak, birlik beraberlik içerisinde olunması durumunda sorunların daha kolay çözüme kavuşacağını inandığını söyledi. Dabak, “Rize bu dönemde büyük ve yeni projeler bekliyor. Bu projeleri hayata geçirme noktasında MÜSİAD olarak göreve hazır olduğumuzu, sizlerin de almış olduğu hayırlı kararlarınızda yanınızda ve destekçiniz olacağımızı bilmenizi isteriz. AK Parti İl Başkanlığına seçilmenizden dolayı size ve yönetim kurulu üyelerinizi tebrik eder ve yaklaşan seçim sürecinde başarılılar dilerim” dedi.

 

 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Muhammed Avcı ise MÜSİAD Rize Şubesinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MÜSİAD’ın, Rize ve Türkiye için çok önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu söyledi. “Bizler Rize’ye hizmet getirmek için çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra hep beraber el ele vererek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sivil Toplum Kuruluşları ile uyum içerisinde çalışarak Rize’mizi daha güzel projelerle daha güzel yerlere getirme gayreti içinde olacağız. MÜSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ediyoruz, birlikte işbirliği yaparak ilimiz için proje üretmeye hazırız” dedi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın