Rize Muhtarlar Derneginden Cumhurbaşkanı Erdoğan a Tam Destek

 
                                      RİZE MUHTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI
 
Çok kıymetli yol arkadaşlarım. Halkın istifadesine sunulmuş kamu hizmetlerinin gelişmesini ve bununla birlikte kalkınmayı hızla sağlamak için gerekli olan mahalli duygu, görüş ve yararları temsil ediyoruz.
Muhtarlar olarak toplumsal kalkınmadan, güvenliğin sağlanmasına varıncaya kadar halk- devlet bütünleşmesinin esasını teşkil ediyoruz.
Mahalli idarenin en muazzam yapı taşlarından olan, gönüllü hizmet erleri Muhtarlar olarak; Devletin en ücra Köy ve mahallesine kadar uzanan kolları ve elleri. Milletine hizmet için koşturan, her zaman yanımızda olan  ve olmasının devam etmesini istediğimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.
Türkiye’de muhtar dostu bir Cumhurbaşkanımız var. Eğer bir ülke yöneticisi, muhtar dostu ise, milletin her meselesinden haberdar olan kişi ile omuz omuza çalışıyorsa muhtarına değer veren bir yöneticidir. Liderdir. İçinde hizmet aşkı olan yöneticidir. İşte Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da  muhtar dostu bir Cumhurbaşkanımızdır.
Cumhurbaşkanımız Hemşehrimiz Erdoğan, "Muhtar bile olamaz" manşetlerinin atıldığı karanlık günlerden milletin iradesiyle Cumhurbaşkanlığı makamına gelmiştir. Bundan dolayıdır ki her fırsatta milletin evi olan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda muhtarları ağırlayarak, hasbihal etmiştir.
Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, “Büyük devlet olma vizyonu, en başta yerelde başlar. En küçük idari birimlerimizin, köylerimizin, mahallelerimizin ufkuyla, istikametiyle ülkenin ufku ve istikameti aynı yönde olmazsa biz sağlıklı bir büyüme gerçekleştiremeyiz.”demiştir.
Demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan Rize Muhtarlar derneği olarak, Türkiye için gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız. 28 Mayıs'ta, Rize'den yüksek bir oy oranı ile Cumhurbaşkanımızı yeniden Başkan yapacağız inşallah.
Büyük hizmetlere birlikte imza attığımız sadece; valiliklerin, kaymakamlıkların, belediyelerin kapısını değil Cumhurbaşkanlığımızın kapısını da bizlere, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve vatandaşlarımıza ardına kadar açan, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Rize de 28 Mayıs seçimlerinden de güçlü bir şekilde çıkaracağımızdan hiç şüphemiz yok. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde köy ve mahalle sakinlerimizin desteği ile durmak yok yola devam diyoruz. Muhtarlar derneği olarak saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.
 
   Gökmen   GENÇ
                                                                                                             Rize Muhtarlar Derneği

Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın