Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun


Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun

 
Geçtiğimiz günlerde yapılan MÜSİAD Rize Şubesinin 12. Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Recep Taylan, şube başkanlığında tebrik ziyaretlerini kabul etti.
MÜSİAD Başkanlığı görevine başladığından itibaren ziyarette bulunanları ayrı kabul eden, Başkan Recep Taylan ziyaretlerde, MÜSİAD’ın yeni dönemde planlanmış olan faaliyetleri hakkında bilgiler aktardıktan sonra yapmış olduğu açıklamada;  “Öncelikle bizlere gösterilen ilgi sorumluluğumuzu daha da artırmaktadır. Hem bu ilgiye, hem de duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. Önceliğimiz, büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Rize’mizi, ülkemizin hedefleri doğrultusunda Rize’deki kurumlarımızla uyum içerisinde hep birlikte kolektif olarak, ortak akıl etrafında toplanarak birlik beraberlik içerisinde Rize’nin ismini daha iyi noktalara taşıma gayreti içerisinde olacağız. MÜSİAD olarak, yönetim kurulu üyelerimle birlikte bu minval üzere yapılacak her türlü işbirliğine ve çalışmaya hazırız.” Dedi. Ayrıca Başkan Taylan, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.   
Şube binasında ziyarette bulunan; Rize Belediye Başkanı Prof. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ak Pati İl Başkanı Muhammet Avcı, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Müftü V. Ali Çakmakçı, Memur-Sen Rize Şube Başkanı Resul Usta, Tarım İl Müdürü Şafak Bulut, İş-Kur Rize İl Müdürü Hasan Kiraz, MÜSİAD Rize Şube Başkanlığı görevine seçilen Recep Taylan ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.

Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar