Rize İHA’da nöbet değişimi


Rize İHA’da nöbet değişimi.

 

 

 

İhlas Haber Ajansı Sivas Bölge Müdürlüğü görevine atanan İHA Rize Sorumlusu Göktürk Fırat’ın yerine Çay Tv’nin tecrübeli çalışanlarından Bayram Sarı atandı.

Rize basın camiası yeni bir görev değişikliği yaşadı. Rize basın camiasında yaklaşık 20 yıldır görev yapan İhlas Haber Ajansı Rize Sorumlusu Göktürk Fırat, geçtiğimiz günlerde İhlas Haber Ajansı Sivas Bölge Müdürü olarak atandı. Fırat’ın yerine ise Çay Tv’nin tecrübeli çalışanlarından Bayram Sarı getirildi. 

 

 

 İhlas Haber Ajansı Sivas Bölge Müdürlüğü görevine atanan Göktürk Fırat,  İhlas Haber Ajansı'nda yaklaşık 20 yıldır görev yapıyor. Yurt içinde ve yurt dışında katıldığı görevlerde binlerce habere imza attı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler  ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Teknikerliği bölümleri mezunu  olan Fırat evli ve iki çocuk babası. 

  Fırat'ın görevini devrettiği Sarı ise Rize'de basın sektöründe 24 yıldır hizmet veriyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi İklimlerdinme Bölümü Mezunu olan Sarı evli ve iki çocuk babası. 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar