İl Başkanı Avcı Saha ve Teşkilat Çalışmalarına Devam Ediyor


İl Başkanı Avcı Saha ve Teşkilat Çalışmalarına Devam Ediyor


İl Başkanı Avcı yoğun bir tempoda teşkilat çalışmalarını yürütürken, diğer taraftan İlçelerde ve beldelerde ziyaretler gerçekleştirerek yatırımları ve sorunları yerinde incelemeye devam ediyor. İl başkanı Avcı dün de Çayeli’nin Madenli Beldesine giderek çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
İl başkanı Avcı beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Bünyamin Abdülaziz Uzun, Çayeli İlçe Başkanı İshak Karahan, Madenli Belediye Başkanı Necip Yazıcı ile birlikte Madenli Beldesine bağlı Maden ve Çamlıca mahallesine giderek hasar gören arazilerde incelemelerde bulundu. Mahallelilerden bilgiler alıp sorunlarını dinlediler.
İl başkanı Avcı Madenli Beldesindeki incelemelerin ardından Kadın Kolu ve Gençlik Kolu ilçe başkanları toplantısına katılarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur'un sunumuyla gerçekleştirilen seçim işleri değerlendirme ve istişare toplantısına katıldı. Toplantıda İl Seçim İşleri Başkanı Yunus Çoruh, ilçe başkanları, gençlik kolu, kadın kolu başkanları ve ilçe seçim işleri birim başkanları yer aldı.
Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın