Rahmi Metin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Rize kamuoyunda milletvekili aday adaylığı başvurusu beklenen Rize İl Genel Meclisi Eski Başkanı Rahmi Metin, aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.
Ak Parti Rize Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları bugün sona erecek. Rize İl Genel Meclisi Eski Başkanı Rahmi Metin, Ak Parti Rize İl Başkanlığına gelerek 24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için aday adaylığı resmi müracaatını gerçekleştirdi.

Metin’in başvuru dosyasını İl Başkan Vekili Ali Haydar Er teslim aldı.
Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 1
  {usertitle}

  BIRINSAN

   30 Nisan 2018 11:35
       

  Şuana kadar baş vuranlarin tümüyle rizeye bir şey vereçek kabiliyetli birileri değiller.bu beyefendiler şimdiye kadar rize için yumruğunu masaya vurabileçek birileri değiller.sakin bir daha rizemize yazik olmasin bize meclise gidip parmak kaldir indir mv lazim değil koparici yirtik rize için gecesini gündüze kataçak rize aşiği kişiler lazim.şu rizenin rezil haline bir bakin tüm ilceler dökülüyor  gidip şu trabzonu gören yokmu adamlar kapi kapi dolaşiyor  devamli istiyorlar ama bizimkiler armıt piş ağzima düş cinslerden şu 17 sene  ye yazik oldu eğer şöyle iyi bir yirtiçi yönetiçiler olsa rize paris olurdu

Yorum Yapın