KARAL, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR


Karal Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

KARAL, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Fındıklı'nın Ihlamur Köyü ve Çınarlı Köyünü ziyaret etti.

Köy ziyaretlerine devam eden milletvekili Hasan Karal beraberindeki AK Parti Rize İl yönetim kurulu üyeleri, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar ve il genel meclis üyeleriyle birlikte Fındıklı'nın Ihlamur Köyü ve Çınarlı Köyünü ziyaret etti.

Köy halkıyla bir araya gelen Karal muhtarlardan köy hakkında bilgiler aldı. Vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Rize'de ve Türkiye'de yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler vererek AK Parti İktidarı öncesi Türkiye ve AK Parti İktidarı sonrası Türkiye'ye dikkat çekti. Karal AK Parti iktidarıyla birlikte il özel idaresi öncülüğünde köylere yapılan yatırımların ve hizmetlerin kalite kazandığını ve arttığını belirtti. Vatandaşların ülke gündemi ve güncel konular hakkındaki sorularını da yanıtlayarak onlarla sohbet etti.

Karal köy ziyaretleri sonrası Fındıklı'da yapılan imam hatip lisesi inşaatına giderek buradaki çalışmaları yerinde inceledi. Yüklenici firma yetkililerinde binasının son durumu hakkında bilgiler aldı.

 

KARAL, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

KARAL, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar