HOSTECH BY TUSID 2016 FUARININ YILDIZI RİZELİ YELKENCİLER OLDU


HOSTECH BY TUSID 2016 FUARININ YILDIZI

RİZELİ YELKENCİLER OLDU

 

Fatih Sultan KAR / İST

 

 

 

2-5 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve sektörün zirve buluşması HOSTECH BY TUSID 2016 Uluslararası Otel, Restoran, Gastronomi Donanım ve Teknolojileri Fuarı’nın yıldızı Rizeli firma Yelkenciler oldu.

 

Yarım asrı geçen bir maziye sahip olan ticaretin içinde olan ve Rize’den çıkan ve uluslararası alanda göz dolduran Yelkencileri fuarda hazırladıkları ekipmanlarının alanında örnek olması ve sunum kolaylığıyla dikkat çekti.  1996 yılında oluşturduğu Yelkenciler Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Cihazları fabrikasını kuran Yelkenciler her geçen gün kendini yenileyerek sektöründe hızla ilerliyor.

 

Konuklarını 8. Salonda ilgi ve güzel sohbetiyle oğlu Erdi Yelkenci ile birlikte karşılayan Yelkenciler AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Yelkenci çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi. “Temelleri 1996 yılında atılan "Endrüstriyel Mutfak Ekipmanları" fabrikamızla bugün 3500 m2’lik kapalı üretim alanında 80 çalışanımızla; otel, restoran, cafe, pastane grupları, askeri mutfaklar, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endrüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları üretimi, mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmenin açılmasına kadar tüm süreçlerin planlanması ve desteğini sağlıyoruz. Ulusal ve uluslararası projelerde; üretimden montaja, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi de sürdürmekteyiz.

Yelkenciler olarak ilk önceliğimiz olan "müşteri memnuniyeti" ve ardından gelen kalite anlayışımızla, Ar-Ge yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam ederken, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ürün üretmek ve ürünlerimizden daha uzun yıllar faydalanmanız için çalışıyoruz.

Bölgesinde değer kazanan bir marka olarak, ciromuzun %15’ini ihracattan sağlamakla beraber, ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerliyoruz.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  Yorum.

   6 Kasım 2016 12:49
       

  Uyuz oluyorum bu kenan yelkenciye menfatci 1 insan.

 2. 1 0
  {usertitle}

  Kemal Genç

   16 Aralık 2016 17:43
       

  Kenan Yelkenci ve ekibini kutluyorum.Uluslararası fuarlar marka değerini

  sergileyen pazarda bende varım demektir.Kendileri güven ve kalite anlamında güç kazanmiştır.Bundan sonrası istikrardır.Başarılar dilerim. 

 3. 1 0
  {usertitle}

  bilir kişi

   17 Aralık 2016 19:40
       

  Yorum., iyi adamdır aslında sadece her işadamı gibi parayı fazla önemsiyor.

 4. 0 0
  {usertitle}

  Uyu

   24 Kasım 2020 10:56
       

  Aslında yelkenciler firma bile değil beş para etmez 

Yorum Yapın