FAKİR HAUSGERÄTE İYİ GELECEK FESTİVALİ’NDE


 

 

Elektrikli ev aletlerinin yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle Migros İyi Gelecek Festivali’nde yerini alıyor.

 

5-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Migros İyi Gelecek Festivali” Türkiye’nin önde gelen markalarını ve tedarikçilerini bir araya getiriyor. Fakir Hausgeräte festivalde B2 – E17 no’lu stantta birbirinden leziz ikramlarla misafirlerini ağırlayacak.

 

Fakir Hausgeräte standının yıldız ürünleri yeni ikili Türk kahvesi makinesi Fakir Kaave Dual Pro ve yemek yapmayı pratik hale getiren akıllı pişirici Fakir Guvech olacak. Yine sağlıklı içecekler, leziz smoothieler, soslar, püreler hazırlayabilen hatta kahve, baharat öğütücü olarak da kullanılabilen Powermix ve Mix It Easy blenderlar ziyaretçilerin ilgisini çekecek üstün teknolojili ürünler arasında yer alıyor.

Fakir Hausgeräte’nin yeni çıkan Gourmet Serisi’nde yer alan akıllı pişiriciler İyi Gelecek Festivali’nde görücüye çıkarak ziyaretçiler tarafından detaylı olarak incelenebilecek. Fakir Kaave Dual Pro ile yapılan mis gibi aromalı Türk kahveleri standı ziyaret edenlere ikram edilecek.

 

Mutfakkoçu Şef Recep Aydoğan, stant alanında Fakir’in yeni mutfak grubu ürünlerini tanıtırken ziyaretçilere birbirinden leziz ikramlarda bulunacak.

Fakir Hausgeräte’nin yeni ürünleriyle tanışmanız için sizleri standımıza bekliyoruz.

Tarih: 5-6-7 Nisan 2019

Yer: İstanbul Kongre Merkezi, B2 – E17

Saat: 09.30- 18.30


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar