Diyarbakır'da Karali Çay'ın dev standına ilgi


Diyarbakır'da Karali Çay'ın dev standına ilgi

 

Diyarbakır'da düzenlenen ve Rize'nin onur konuğu olarak katıldığı Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuar Günleri'ne kurduğu dev stantla katılan Türkiye’nin köklü şirketlerinden Karali Çay, kentin tanıtımına destek verdi, bünyesindeki doğal ve organik ürünleri bölge halkı ile buluşturdu.

Diyarbakır'da 16-21 Kasım tarihleri düzenlenen ve Rize’nin onur konuğu olarak katıldığı Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı'nda başta çay olmak üzere organik ürünler ve lezzetler görücüye çıktı. Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Rize Valisi Kemal Çeber, Tarım ve Orman eski Bakanı Mehmet Mehdi Eker ile davetlilerin katıldığı fuarda en görkemli standı açan Karali Çay,  bünyesindeki doğal ve organik ürünleri bölge halkı ile buluşturdu.

Yöre halkının ilgi gösterdiği stantta Karali Çay bünyesindeki ürünleri tadan vatandaşlar, bilgi aldı, ürünleri yakından inceleme fırsatı buldu. Yöre halkının ziyaret ettiği stantta Karali Çay yönetici ve temsilcileri de misafirleri ağırladı. Karali Çay standında başta doğal ve organik çay çeşitleri olmak üzere bal, zeytin gibi ürünler tüketicilerle buluştu.

Karali Çay, Türkiye'nin dört bir yanında ilgi gören ürünlerinin tanıtımı ve tüketicilerle buluşması için fuarlara katılımı sürdüreceği öğrenildi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın