“il başkan vekilinden dikkat çeken paylaşım”


  

Baro başkanı Ümit Peçe nin  sosyal medya paylaşımından sonra Ak parti Rize il başkan vekili Av. Ali İmran Büyük’ten dikkat çeken paylaşım. 

Rize baro başkanı Av. Ümit Peçe sosyal medya hesabından paylaşım gündeme bomba gibi düşerken Ak parti il başkan vekili Av Ali İmran Büyük’ün paylaşımı dikkat çekti. 

Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe, Kahramanmaraş il emniyet müdürlüğüne atanan önceki Rize İl Emniyet Müdürü Nureddin Gökduman ile ilgili yaptığı paylaşımdaki ifadeleri tepkilere neden olmuştu. Peçe, paylaşımda “ Halktan kopuk, başarısızlıklarını başarılı bürokratlara yıkarak sorumluluktan kurtulmaya çalışan, vatandaşın derdini dinlemek yerine kolluk görevlileri ile makamından kovan, Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimize yaptığı binbir yatırıma rağmen kötü yönetimi ile bu güzel hizmetlerine gölge düşüren, kifayetsiz, yalancı, iftiracı, güzelim Rize’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışmayan ayarsız yöneticilerden kurtulacağımız güzel günlere….” İfadelerine yer verdi ve bir çok beğeni aldı. 

  

Ak parti Rize İl başkan vekili Av Ali İmran Büyük; 
“Osmanlının son döneminden cumhuriyete miras kalan en önemli sorunumuz koltukları işgal eden kifayetsiz kişilerin varlığıdır. Hastalık derecesine varan bu sorunumuza bir de oturduğu koltuğun sorumluluğundan bihaber muhterislerin eklenişidir. Her türlü melanetin içinde bizzat yer alıp sonra da aynı konular hakkında utanmadan sıkılmadan yargı dağıtmaya çalışan, ombudsmanlık rolüne bürünen bu kifayetsizlerin varlıkları toplumsal barışımıza da tehdit niteliğindedir. Güçlünün yanında yer almayı maharet sayıp konjonktüre göre bukalemun gibi renk değiştiren, nifak tohumları yaymayla maruf bu nobran bozmalarını günümüzde stk’larda meslek örgütlerinde kısacası hayatımızın her noktasında görüyoruz.

Camdan kulesinden başkasına kalesine taş atma ukalalığını cesaret sayan, yalan dolan iftirayı ilmi siyaset ahmaklığı kabul eden bu hastalıklı yapının hayatımızdan bütünüyle çıkmasını ümit ediyorum” ifadelerine yer verdi. 
Öte yandan il başkan vekili Büyük ün paylaşımını ak parti teşkilat mensupları tarafından yoğun beğeni paylaşım yapılması dikkat çekti.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın