Kendirli Belediyesi Araç Parkı Genişliyor


 


Kendirli Belediyesi Araç Parkını Genişletti,Filoya Vakumlu süpürme aracı, Vidanjör, jcb,ve Otomatik Damperli kamyon Eklendi

Kendirli Belediyesi araç parkını genişleterek, filoya Vidanjör, jcb,ve Otomatik Damperli kamyon Ekledi Belediye kazandırılan araçlar için tören düzenlenerek kurban kesildi .

Kendirli belediyesi hizmet kalitesini yükseltmek ve verimliliği artırmak için araç filosuna 4 yeni araç ekleyerek bölgesinde  örnek Belediye olma özelliğini sürdürüyor .

Bu amaçla Belediye tarafından araç filosuna kazandırılan vakumlu süpürme aracı, vidanjör, jcb,ve Otomatik Damperli kamyon için Belediye binasının altında kurban kesimi yapılarak dualar okundu.

Törene Belediye Başkanı Alaettin Serdar, Çayeli İlçe Müftüsü Mehmet Uzun, Ak Parti Kendirli Belde Başkanı Adem Köse, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Belediye Personelleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Alaettin Serdar “Beldemize uzun yıllar hizmet verecek olan araçlar, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacaktır. Günden güne gelişen ve büyüyen Beldemizde, vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.


 

Göreve geldiğimiz günden beri, temiz bir çevreye sahip Kendirli için çalışıyoruz. Kendirlinin geniş bir yerleşim alanına sahip olduğunu belirten Başkan Serdar,Beldemizde Belediye hizmetlerini en güzel şekilde yerine getirmek için araç ve iş makineleri parkımızı sürekli yenilemeyi ve güçlendirmeyi amaç edindik. Daha öncede Beldemiz ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmak üzere bir çok aracı Belediyemizin bünyesine kazandırmıştık.

Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet sunulmasını diler, Bu araçların Beldemize kazandırılmasında yardımcı olan değerli büyüklerimize Beldem adına teşekkür eder, Halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim dileyerek sözlerini tamamladı.

Açılış konuşmasının ardından Çayeli müftüsü Mehmet Uzun'un dualarıyla Kurban kesimi yapılarak törene katılanlara ikramda bulunuldu.

Osman KÖSEOĞLU


Önceki Haber 

Yorum Yapın

Yorumlar