İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete'den Doğalgaz Müjdesi


Doğalgaz konusunda İyidere halkının müjdeyi Başkan Saffet Mete verdi..

Yüklenici firma tarafından İyidere şehir içi doğalgaz dağıtım hattı çalışmalarına başlandı.

 


İYİDEREMİZE DOĞAL GAZ MÜJDESİ...
İlçemizde bugün itibari ile ilk doğalgaz hattını döşemeye başladık.
“İyidere’nin ekonomik ve çevreci yakıt doğalgaz hizmetinden bir an önce yaralanabilmesi için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.”
Fizibilite çalışmalarının tamamlanmasının ardından 2020’nin Mart ayına kadar gerekli doğalgaz boru hatlarını yerleştirmek için çalışmalara başladık.”
Derepazarı ilçe sınırından Trabzon il sınırına kadar alanda bulunan Sarayköy, Yalıköy, Fetiye, Merkez, Fıçıtaşı ve Hazar mahallerinin sahil kısmındaki toplam 7 bin 600 metrelik boru hattının döşenmesini hedefleniyoruz”
“Amacımız çevreci yakıt olan doğalgazın kullanımını İyidere’de kısa sürede kullanıma açmak.”
“Seçim beyanımızda İyidere’ye doğalgaz sözü verdik. İnşallah en kısa sürede verdiğimiz sözü tutarak, tamamlanmasını ve bölgeye doğal gaz arzı sağlanmasını hedefliyoruz. Alt yapı çalışmalarını tamamlayarak kısa sürede İyideremizin büyük bir eksiğini gidereceğiz. Çelik hat, ana hat ve servis hattı olmak üzere yaklaşık 8 kilometre uzunluğundaki projede herkes büyük emek veriyor.”
“Hedeflerimiz doğrultusunda İyidere’nin dört bir yanına hizmeti eşit şekilde ulaştırma gayretinde bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz.”
“Daha, güzel, daha temiz ve yaşanabilir bir İyidere için sözümüz var”


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın