ÇORUH EDAŞ BAYRAMA HAZIR!


Bayramda kesintisiz enerji alarmı

Müşterilerinin ramazan bayramı süresince kesintisiz ve kaliteli enerjiye erişebilmesi için teyakkuza geçen ÇORUH EDAŞ, tam kadro çalışanlarını 7/24 alarmda tutacak.

 

 

 

ÇORUH EDAŞ BAYRAMA HAZIR!

 

Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Trabzon illerinde kesintisiz enerji arzı ve yüksek kalitede dağıtım hizmeti vermeyi hedefleyen Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili için gerekli tüm tedbirleri alarak çalışmalarını tamamladı…

 

Çoruh EDAŞ, 29 bin 211 kilometrekarelik yüzölçümü üzerinde Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Trabzon illerinde toplam 61 ilçede 1.3 milyon aboneye kesintisiz ve kaliteli dağıtım hizmeti verme dinamiği ile yola devam ediyor.

 

Ramazan Bayramında da müşteri memnuniyeti disiplini ile tedbirleri elden bırakmayan Çoruh EDAŞ Yetkilileri, bölgede meydana gelebilecek olası arızalara karşı bakım – onarım çalışmalarını gözden geçirerek 9 günlük Ramazan Bayramı tatiline hazır olduklarını belirtti.


 

 

Hava durumu tahminlerinin takip edilerek arıza ekiplerinin ve 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi çalışanlarının faaliyetlerinin planlandığı, olası uzun süreli kesintilerde tüketicilere kısa mesaj, e-posta, web sitesi aracılığı ile gerekli bilgilendirilmelerin yapılacağı, kesinti sürelerinin en aza indirilecek şekilde tedbir alındığını belirten yetkililer, tüketicilerin mutlu bir bayram geçirmesi için tam kadro 7/24 görev yapacaklarının altını çizdi.

 

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş; tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlayarak sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmesini temenni etti.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın