Başkan Kasap’tan Yeni Yıl Mesajı


Başkan Kasap’tan Yeni Yıl Mesajı

 

 

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap yeni yıl mesajında, 2015 yılının birlik ve beraberliği arttırmasını, Rize ve Türkiye için hayırlar getirmesini diledi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın “Yeni Yıl Mesajı” şöyle;

“Saygıdeğer Rizeliler, yeni bir yıla 2014 yılı içerisinde yaptığımız hizmetleri arttırarak, daha büyük hedefler içerisinde giriyoruz.

2015 yılında birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek, Rize’mizi daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehir haline getirebilmek için hep birlikte çalışacağız. Yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz çalışmalarda toplumun bütün kesimlerinin görüşlerini almaya özen gösterdik. Sorunlarımızın üzerine istişare yoluyla giderek kalıcı çözümler sunmaya çalışıyoruz. Şehrimizin gelişen ve yenilenen Türkiye’ye ayak uydurmasını sağlayarak, gelecek nesillerimize sağlam temeller üzerine kurulu dinamik bir kent bırakmış olacağız.

Geride bıraktığımız yılda neler yaptığımızı, neler öğrendiğimizi gözden geçirip, zamanımızı iyi kullanıp kullanmadığımızı düşünüp, planlarımızı ona göre belirleyeceğiz. Yeni yıl bize yeni atılımlar ve yeni umutlar getirecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın tüm vatandaşlarımıza sağlık, başarı ve hayırlar getirmesini dilerim.”


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın