RİZE'DE MİNİK ELLER 100 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU


Rize Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Belediyenin destekleriyle Orman Haftası nedeniyle Taşlıdere Gazi İlk ve Ortaöğretim öğrencileri ile 100 fidanı toprakla buluşturdu.

Taşlıdere Gazi İlk ve Ortaöğretim öğrencileri , Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Köse, Orman İşletme Müdür Yardımcısı Cemil Karataş, Belediye Park ve Bahçe Müdürü Işıl Tanyel Hatinoğlu, Okul Müdürü Mustafa Babaoğlu ve Yardımcısı Ömer Faruk Külünk ile birlikte “Orman Haftası” anısına Rize Sahilinde hatıra ormanı oluşturdu. Rize Belediyesinin destekleriyle birlikte 100’e yakın fidan toprakla buluşturuldu.

Taşlıdere Gazi İlk ve Ortaöğretim Müdürü Mustafa Babaoğlu , Rize Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rize Orman Müdürlüğü’nün miniklerin hatıra ormanı talebini yerine getirme de destek oldukları için teşekkür etti.

Rize Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Çocuklarımıza ormanın, ağacın, güzel ülkemizin önemini öğretmeye gittiğimizde yaşadığımız bu güzel kareye çok sevindik. Yeşile, geçmişimize, ecdadımıza ve geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza bu önemi ve özeni gösteren Belediye Başkanımıza tüm çocuklarımız adına teşekkür ediyorum" dedi. Öğrenciler tarafından 100 çam fidanı açılan çukurlara ailelerin ve öğretmenlerin yardımıyla dikilerek can suları verildi.

Düzenlenen etkinlikte öğretmenler ve veliler de birer fidan dikti.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın