RTEÜ'DE VEDA YEMEĞİ

 

RTEÜ’de Veda Yemeği

 

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Gürcistan Ataşeliği’ne atanan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ onuruna Üniversitenin Sosyal Tesisleri’nde veda yemeği düzenlendi.

Yemekte konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ’ün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ne çok hizmetleri bulunduğunu, iyi bir iş arkadaş olmanın yanında iyi bir dost olduğunu söyledi. Üniversitenin kapısının kendisine her zaman açık olduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ’e yeni görevinde başarılar diledi.

Yemekte bir veda konuşması yapan Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ, Rize’de ve Üniversitede olmaktan mutluluk duyduğunu, burada çok sayıda güzel insanla tanışmasından ötürü şanslı olduğunu belirterek bu ayrılığın aslında bir veda olmadığını, imkân buldukça sık sık Rize’ye ve Üniversiteye geleceğini ifade etti. Ataşelik görevini tamamlamasının ardından da Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ne tekrar dönmek istediğini belirten Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ, yemeğe icabet eden tüm katılımcılara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman MOLLAİBRAHİMOĞLU tarafından Üniversiteye sağlamış olduğu katkıları ve başarılı çalışmaları dolayısıyla Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ’e şilt ve çeşitli hediyeler verildi.

Veda yemeğine Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Orhan KARSLI, Prof. Dr. İstiklâl Yaşar VURAL ve Prof. Dr. Hasan EFE, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman MOLLAİBRAHİMOĞLU, Üniversitenin Genel Sekreteri Adnan ER, akademik ve idari kadro katıldı.

 

 

 

 

 

 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 1
  {usertitle}

  MEHMET AKMEHMET

   1 Kasım 2014 11:09
       

  SAYIN NEBİ GÜMÜŞ HOCAMIZA BAŞARILAR DİLERİM, ALLAH HAYIRLI UĞURLU ETSİN, YOLU AÇIK OLSUN,  SAYGI, SELAM VE SEVGİLERİMLE.MEHMET AKMEHMET

Yorum Yapın