BAŞKAN KASAP TÜM İMKANLARI HAREKETE GEÇİRDİ


Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, şiddetli yağışların etkili olduğu bölgelere tüm imkanlarını harekete geçirerek Rizeliler’in yardım elini Afet yaşanan bölgelere ulaştırıyor.

 

 

Rize Belediyesi şiddetli yağışların etkili olduğu ilçe ve beldelere İş makinelerinin yanı sıra teknik ekiplerini kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarına destek olması için Afet bölgelerine gönderiyor.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yaptığı açıklamada; Belediyemiz, Hopa, Muradiye ve Arhavi Belediyelerine teknik malzeme olarak; Muradiye Belediyesine 1 Eskavatör, Temiz su taşımak için 1 Tanker, Hopa Belediyesine 1 Adet Motopomp (Su basmak için), 1 Adet Kepçe, 1 Adet mini Eskavatör, 2 Adet Kamyon ve 1 Adet vidanjör gönderdiklerini ifade etti. Başkan Kasap, Ayrıca yarın sabahta 1 Kamyon ve 1 Eskavatörün Arhavi Belediyesine gönderileceğini söyledi.

Başkan Kasap, Bölgede yaşanan sel felaketinden dolayı geçmiş olsun dilekleriyle beraber, her zaman gerektiğinde yardımlaşma ve dayanışmaya hazır olduklarını belirtti.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın