RİZE’DE HAKAN MENGÜÇ ve ESRA EZMECİ RÜZGARI


 

BMedya Organizasyon tarafından 8.’si düzenlenen Kişisel Gelişim Zirvesi’nin konukları Sufi, Neyzen, Yazar Hakan Mengüç ve Psikolog Esra Ezmeci oldu.

İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenen organizasyonda pozitif düşünce ve stres yönetimi, madde bağımlılığı terapisi ve başa çıkma yöntemleri ile etkili iletişim ve özgüven konuları hakkında seminer düzenlendi. Yoğun bir katılımın olduğu organizasyonda konuşma yapan Hakan Mengüç; “ Rize’nin atmosferini çok beğeniyorum. En son üç yıl önce yine Aralık ayında burada sahne almıştım. Aralık ayı bizlere iyi geliyor. İzleyicilerimizin enerjileri bize güç veriyor. Bu organizasyonu gerçekleştiren Kadir Bey’e ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah başka bir organizasyonda tekrar burada sahne almak isterim” dedi.

Organizasyonu gerçekleştiren BMedya Yönetim Krl. Başk. Mustafa Kadir Büyük ise; “ Çok güzel bir organizasyon geçekleştirdik. Önceki yıllara göre Kişisel Gelişim Zirvelerine katılım daha fazla oldu” dedi. Rize’ halkının bu tür organizasyonları daha çok istediğini vurgulayan Büyük İnşallah en kısa zamanda 9.Kişisel gelişim zirvesini de yapacaklarının müjdesini verdi. Son olarak desteklerini esirgemeyen başka ÇAYKUR olmak üzere, Pegem Akademi, Özgüven Market, New House Dil Okulları, Fen Bilimleri Okulları ve Petek Kuyumculuğa sonsuz teşekkür ediyorum dedi. Haber : Ömer KABİL

 

 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar