Ajans53 Organizasyon İmzasıyla..


RİZE’DE MUSTAFA CECELİ RÜZGÂRI ESECEK 
KONSERE SAYILI SAATLER KALDI

 

Ajans53 Organizasyon İmzasıyla..

 

Her yaş gurubunun keyifle dinlediği Mustafa Ceceli Rize’ye geliyor. 

Yaklaşık bir ay boyunca çalışmaları hızla devam eden konser 7 Mayıs Cumartesi akşamı (Yarın) Rize Yeni Şehir Kapalı spor salonunda yapılacak. Özellikle kan verenlerin ücretsiz izleyeceği konser özelliğini de taşıyan organizasyona Rize ve çevre illerden yoğun ilgi var. Sahne ve müzik performansı ile herkes tarafından çok sevilen Mustafa Ceceli Rizelilere müzik ziyafeti vermek için uzun süredir hazırlandı. Ajans 53 Organizasyon tarafından ikinci olarak düzenlenen Ceceli konserinde sürprizlerle dolu bir program damga vuracak.
Konserin yeni kapalı spor salonunda yapılıyor olması da izleyiciye ferah bir ortamda ve etkileyici ses akustiği ile de daha kaliteli bir konser dinleme imkânı sunuyor. Biletlerin tükenmek üzere olduğu Ceceli konser 7 Mayıs Cumartesi akşamı saat 19.30 da başlayacak.

550 KİŞİ KAN VERDİ, BİLETİNİ ALDI

 

Ajans53 Organizasyon İmzasıyla..

 

Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan Türk Kızılay’ı Rize Şubesi’ne ait gezici kan toplama aracında kan veren gençlere Ajans53 Organizasyon firması tarafından gerçekleştirilecek Mustafa Ceceli konser bileti hediye edildi. Organizatör Hakan Güven, amaçlarının düzenlenen konserde gençleri eğlendirmek olduğu kadar kan bağışının önemini de dikkat çekmek olduğunu belirterek, kampanya kapsamında yaklaşık 550 kişinin kan bağışında bulunarak konser biletlerini aldığını söyledi. 

 

Ajans53 Organizasyon İmzasıyla..

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar