Rize Belediyesinden, annelere 5 bin çiçek


Rize Belediyesinden, annelere 5 bin çiçek
Rize Belediyesi, "Anneler Günü" kutlamaları kapsamında 5 bin çiçek dağıttı

Rize Belediyesinden, annelere 5 bin çiçek

 

Rize Belediyesi, "Anneler Günü" kutlamaları kapsamında 5 bin çiçek dağıttı. 

Belediye Başkanı Reşat Kasap, Tuzcuoğlu Memişağa Parkında düzenlenen çiçek dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da söylediği gibi her günün Annelerin Günü' olduğunu belirterek, "Annelerin yerine dünyada doldurabilecek hiç bir şey yok. Annelerin varlığını, sevgisini belli bir günle sınırlandıramayız. Ancak toplumsal anlamda bu konuda duyarlılığın oluşması bakımından annelerimize yönelik bu tür etkinliklerin faydalı olduğunu düşünüyorum." diye konuştu. 

 

Rize Belediyesinden, annelere 5 bin çiçek

 

Kasap, anneler için sadece bir günün anlamlı kılınmasının yeterli olmadığını vurgulayarak, "Genel anlamda bir faaliyetin olması, toplumsal anlamda mutlaka fayda sağlamaktadır. Annelerimiz ve kadınlarımız için güzel projelerimiz var." ifadelerini kullandı. 

Evlerinin balkonlarında, cam kenarlarında veya bahçelerinde çiçek saksısı isteyen vatandaşlarımıza da belediye olarak destek olacaklarını belirten Kasap, daha sonra alanda bulunan kadınlara çiçek dağıttı.

Program çerçevesinde, 5 bin çiçek dağıtıldığı ifade edildi. 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  1000kartal

   9 Mayıs 2016 18:37
       

  bu adam ne is yapar hep aile ortamlarinda kardesim birak o isleri kadinlar kolu ayarlasin siz kosusturun calisin hatta rize de durmayin gidin büyük sehir belediyelerin kapisini asindirin koparin alin hatta rize ve rizeli millet vekillerinin pesini birakmayin aglamayan kimseye kimse bir sey vermez .bir eseriniz olsun yok efendim bügün cicek dagitmis,öteki gün cocuklarla top oynamis,öteki gün gezi böyle ismi olur elin oglu yatip kalkip kendi vilayeti icin gece gündüz yollarda istiyor ve aliyor.rize bir adim önde olmalidir sn reis in ismini afrikada ki cocuklara nam saldi ama kendi vilayeti her seyiyle yerlerde sürünüyor.YAPAMIYORSANIZ BIRKIN:CÜNKÜ LIDERLIK HERKESIN AGZININ KASIGI DEGIL