RAHMİ METİN, MECLİS ÜYELERİNE HİTAP ETTİ


Rize İl Genel Meclisi Eski Başkanı Rahmi Metin, Meclis Başkanı Mehmet Kazancı’yı makamında ziyaret etti.

 

RAHMİ METİN, MECLİS ÜYELERİNE HİTAP ETTİ

 

2004 – 2005 ile 2011 – 2014 yılları arasında İl Genel Meclisi Üyeliği, 2005 – 2011 yılları arasında ise İl Genel Meclisi Başkanlığı görevini yürüten Rahmi Metin, 2015 yılının ilk Meclis Toplantısında İl Genel Meclisi Başkanlığına Seçilen Mehmet Kazancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Metin, ziyaretinin ardından Meclis Başkanı Mehmet Kazancı başkanlığında devam eden İl Genel Meclisi Şubat ayı olağan toplantılarının ikinci birleşimine katılarak, Meclis Üyelerine hitap etti.

 

RAHMİ METİN, MECLİS ÜYELERİNE HİTAP ETTİ

 

Uzun bir ardan sonra tekrar meclis toplantısına katılmanın ve bu havayı solumanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Metin, “İl Genel Meclisi bizim için bir okul gibiydi. 2004 yılında başlayan ve 2014 yılına kadar devam eden süreçte 10 yılımızı burada geçirdik. İl Genel Meclisi, 2005 yılında çıkan 5302 sayılı yasayla birlikte hüviyetini değiştirerek etkinliğini arttırdı. Yılda 2 kez toplanan İl Genel Meclisi; çıkan yasayla birlikte ayda 5 kez toplanan, komisyonlarının ayrı çalıştığı ve ilin ihtiyaçlarını buradan yönetebilir hale geldi” dedi.

Metin, konuşmasının devamında “uzun bir aradan sonra mecliste hitap etme fırsatını bana veren meclis başkanımıza ve siz değerli il genel meclisi üyelerimize teşekkür ediyor, ilimiz adına yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

RAHMİ METİN, MECLİS ÜYELERİNE HİTAP ETTİ

 

Meclis Başkanı Mehmet Kazancı ise yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “hem bizden önce ilimize yaptıkları hizmetlerden hem de nazik ziyaretlerinden ötürü Rahmi beye teşekkür ediyorum” dedi.
Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar