HASAN KARAL BAŞVURUSUNU YAPTI


AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal aday adaylığı için il başkanlığına dosyasını teslim etti.

 

 

 Rize”nin sorunlarını yerinde inceleyen ve çözüm üretmekte gecikmeyen Rize AK Parti Milletvekili Hasan Karal Aday adaylık başvurusunu sessizce yaptı.

   Bir dönem önce AK Parti”den Milletvekili olan Hasan Karal 7 Haziran”da yapılacak olan Milletvekilliği seçimi öncesi aday adaylığı dosyasını il Başkanı Muhammet Avcı”ya teslim etti. Rize”den adaylık düşündüğünü söyleyen Karal” Taktir görülürse yine Rize”den aday olmak istiyorum. Halkımızın büyük bir teveccuhu var, yeniden Rize halkına hizmet etmek istiyorum” dedi.

    Başvuru dosyasını il başkanı Muhammet Avcı”ya teslim ettiğini söyleyen Karal “ Rize”de çok sayıda arkadaşımız hizmet yarışına girmek istedi, tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

     Rekor kırıldı

Geçtiğimiz dönemde Milletvekilliği için 17 aday adayı yarışırken 7 Hazıran da yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri için 22 dolayında Rize il başkanlığına müracaat olduğu bildirildi.  İl Başkanı Muhammet Avcı il dışından dosya gönderenler olduğunu belirterek” Eski rekoru yeniledik, daha önce 17 olan rekor şimdi 22 ye çıktı” dedi. 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  hasan bal

   21 Şubat 2015 01:51
       

  sayın vekılım caykurdakı işçi alımlarının sayısını arttırmanı beklıyoruz mevsımlık alınacak ışcılerden kpps ıstenılmektedır bu sorunları sızın düzelteceğimize ınancımız sonsuzdur rızelıler olarak bizlerde sızın için elimizden gelenı yaparız saygılar

   

 2. 0 0
  {usertitle}

  muhammed

   21 Şubat 2015 09:28
       

  başlık; RİZENİN SORUNLARINI KOLTUĞUNDA İZLEYEN VE ÇÖZÜM ÜRETMEKTE HİÇ ACELE ETMEYEN OLACAK...

  kimse kusurumuza bakmasın ama bu sene karal aday gösterilirse ak partiye oy vermeyeceğiM.

 3. 0 0
  {usertitle}

  m.kadıoğlu

   23 Şubat 2015 18:15
       

  Allah aşkına hasan beyin Rize ye yaptığını kim yaptı? Rize nin görünüşüne bakın çağ atladı, inkar etmek hiç yakışıyormu,

   

 4. 1 0
  {usertitle}

  PAZARLI

   24 Şubat 2015 15:14
       

  Alıntı: muhammed
  başlık; RİZENİN SORUNLARINI KOLTUĞUNDA İZLEYEN VE ÇÖZÜM ÜRETMEKTE HİÇ ACELE ETMEYEN OLACAK...
  kimse kusurumuza bakmasın ama bu sene karal aday gösterilirse ak partiye oy vermeyeceğiM.

  AL BENDEN DE O KADAR

Yorum Yapın