Rize'de Yürütülen Proje Sayısı Kaç ?


 

2019 Yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Rize İli 2019 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Kemal Çeber, başkanlığında yapıldı.

Üçer aylık dönemler halinde gerçekleştirilen, kamu kuruluşlarının yatırımlarının izlenmesini, çalışmalarının koordine edilmesini ve il düzeyindeki yatırımların daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen 2019 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Rize Valisi Kemal Çeber Başkanlığında yapıldı.

Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirilen ve sekretaryası İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünce yürütülen toplantıya, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Vali Yardımcısı Abdullah Şen, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, yatırımcı kuruluşların bölge ve il müdürleri ve diğer yetkililer katıldı.

Vali Çeber, toplantının açılışında yaptığı açıklamada; “Bugünkü toplantımızın ana gündem maddesi, 2019 yılı 2. döneminde ilimizde gerçekleştirilen yatırımların dönem sonu itibariyle görüşmek, koordinasyonu gerektiren hususları tespit etmek ve bu yatırımların yerel ve bölgesel kalkınma bakımında değerlendirilmesini yapmak olacaktır” dedi.

Vali Çeber, ayrıca Rize genelinde 2019 yılı 2. döneminde; ulaşım sektöründe 40, eğitim sektöründe 53, kültür-turizm sektöründe 26, tarım sektöründe 48, enerji sektöründü 22, imalat-gıda sektöründe 4, konut sektöründe 4, madencilik sektöründe 1, sağlık sektöründe 12 ve diğer kamu hizmetleri sektöründe 124 olmak üzere toplam 334 proje yürütüldüğünü belirtti ve toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  RECEP

   19 Temmuz 2019 11:00
       

  YAHU ALLAH AŞKINA BIRAKIN ŞU UCUZ  SİYASETLERİ.

  SOSYALLEŞİN SOSYAL DEVLET OLUN BU ŞEKİLDE PROJELERINIZ OLSUN RİZE OLDU KASABA  HATTA KÖY OLDU.     GİDİN ŞU SAHİLE DENIZIMIZE DOLGU ALANLARINA  BİR BAKIN  ÇOPLÜKTEN KAÇAK YAPILAŞMADAN  GEÇİLMIYOR    ..   MILLET  DOLGUDA DÜĞÜN SALONU YAPIYOR SES CIKARAN YOK   DENIZIN ÜSTÜNDE KAÇAK YAPILAR VAR SES  CIKARAN YOK NE  ANLATIYORSUNUZ YA .

  KÖPEK OLDUK DIYELI  DINLEYEN YOK