RİZE TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA GECESİ

RİZE TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA GECESİ

 

Rize Tapu Müdürlüğünden tayini çıkan personele veda yemeği düzenlendi.

Rize Tapu Çalışanlarının bir araya geldiği veda yemeğinde kısa bir konuşma yapan Rize Tapu Müdürü Sultan Bahar şunları söyledi;

" Rize Tapu Müdürlüğü bünyesinden 2 Müdür yardımcısı ve birde Müdür çıkarıyor olması ekol olma yolunda önemli bir göstergedir. İlimizde oluşan kentsel dönüşüm çalışmaları ve kamulaştırmalar nedeniyle müdürlüğümüze oluşan yoğunluğa rağmen, arkadaşlarımızın bu yoğun çalışma ortamında başarılı olmaları takdire şayandır. Kendilerini başarılardan dolayı tebrik ediyoruz. Rize Tapu Müdürlüğünde vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

 
1998 yılında Derepazarı Tapu Müdürlüğünde göreve başlayan 2017 yılından beri de Rize Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil müdür yardımcısı olarak görevini ifa ede Rizeli hemşehrimiz Sevilay BEYAZ NALÇAK İspir Tapu Müdürlüğüne Tapu Müdürü olarak, 2010 yılında Pazar Tapu Müdürlüğünde göreve başlayan 2013 yılından beri Rize Tapu Müdürlüğünde tekniker olarak görevine devam eden değerli hemşehrimiz Muhammet Uzun, İkizdere Tapu Müdürlüğüne Tapu Sicil Müdür Yardımcısı ve müdür vekili olarak ve 2012 yılında İstanbul Esenyurt Tapu Müdürlüğünde göreve başlayan 2015 yılından beri de Rize Tapu Müdürlüğünde Bilgisayar İşletmeni olarak görevini ifa eden Rizeli hemşehrimiz Vasfiye Şahin Uzun Kalkandere Tapu Müdürlüğüne Tapu Sicil Müdür Yardımcısı ve müdür vekili olarak atandı.

Duygulu anlar yaşanan veda yemeği sonrası, üstün başarı gösteren personellere 2 ay önce Rize Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak göreve başlayan Sultan BAHAR tarafından plaket takdim edildi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın