Rize Komşusunu Bu Konuda Geçti!


 

Trabzon Sınıfta Kaldı

RİZE Emniyet Müdürlüğü, İtalyan turist Giorgi Bozzo’nun öldürüldüğü olayın aydınlatıp failini 12 saat gibi kısa bir sürede yakalayarak adalete teslim ederken, Trabzon Emniyet Müdürlüğü ise iki cinayetin failini ve iki kayıp iş adamını bulmakta zorluk çekiyor. Arsin ve Of’ta yaşanan iki cinayetin faili elini kolunu sallayarak gezerken, Sürmeneli kayıp iş adamından hala bir iz çıkmaması hayal kırıklığı yaratıyor.

Rize Adeta Yoktan Var Etti

İTALYAN turist Giorgio Bozzo’nun öldürülmesinin ardından iğneyle kuyu kazan Rize Emniyet Müdürlüğü, önce katili tespit etti, ardından yakalayarak büyük bir takdir aldı. Yaşanan cinayetin ardından Rize Polisi katili yakalayarak başarılı bir sınav verirken, aynı başarıyı Trabzon Polisi üç olayda gösteremedi ve sınıfta kaldı.  Faili meçhul olayların arttığı Trabzon’da suç sayısında da artış yaşanıyor.

3 ilçede Failler Yakalanamadı

ARSİN’DE polisten yardım isteyen karı kocayı, kapıya çıkartarak Safiye Coşkun’un ölümüne Arslan Coşkun’un ise yaralanmasına neden olunan olayın faili Enes K., tehditlerini sürdürürken, polis sadece olası  ikinci bir saldırıya karşılık mahallede devriye atarak tedbir atmakla yetiniyor. Of’ta ise düğünde damadı öldüren katilden iz bulamayan polis, Sürmene’de kayıp iki kişiyi bulmakta zorluk çekiyor.

RİZE Emniyet Müdürlüğü, İtalyan turistin öldürüldüğü olayın aydınlatıp faili Halil K.’yı 12 saat gibi kısa bir sürede yakalarken, Trabzon Emniyet Müdürlüğü ise iki cinayetin failini ve iki kayıp iş adamını bulmakta zorluk yaşıyor.

RİZE BAŞARILI BİR SINAV VERDİ

İtalyan turist Giorgio Bozzo’nun karavanında bıçaklanarak öldürülmesinin ardından iğneyle kuyu kazan Rize Emniyet Müdürlüğü Cinayet masası Dedektifleri, önce katili tespit etti, ardından yakalayarak adalete teslim etti. Yaşanan cinayetin ardından Rize Polisi başarılı bir sınav verirken, aynı başarıyı Trabzon Polisi gösteremedi ve sınıfta kaldı. Trabzon Polisi, iki olayın failine hala ulaşamazken, iki kayıp iş adamının izini de bulmakta büyük güçlük çekiyor.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın