Operasyonlar Hız Kesmeden Devam Ediyor


Operasyonlar Hız Kesmeden Devam Ediyor

 

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personelince, ilimiz merkezi ve ilçelerinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarında;
 
K.S. isimli şahsın doğu illerinden getirmiş olduğu uyuşturucu maddeyi ikameti olan …… Köyünde sakladığı, şahsın 53 … plaka sayılı aracı kullandığı bilgisine ulaşılmış, bu itibarla 19.09.2014 günü …… Mahallesi ……… Caddesi üzerinde uygulama noktası oluşturulmuş, bahse konu araç 19/09/2014 günü saat:19.30 sıralarında intikal etmiş, derkenar emre istinaden araçta yapılan aramada 510 gram eroin elde edilmiş, ayrıca araç içerisinde H.B ve E.S. isimli şahısların olduğu görülmüş, K.S. ilimiz Kalkandere İlçesi ………. Mahallesi bila sayılı adresteki ikameti ve müştemilatında da uyuşturucu madde bulunabileceği değerlendirilerek arama yapılmış, arama neticesinde 1543 gram eroin elde edilmiş, böylelikle şahıstan toplamda 2053 gram eroin ele geçirilmiştir.
 
Cumhuriyet Savcısının talimatı gereği adı geçen şahıslar gözaltına alınmış olup, 20.09.2014 günü mevcutlu olarak Rize Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilecektir.
 
Emniyet yetkilileri vatandaşların uyuşturucu ile ilgili ihbar için 156 ve 155’i arayabileceklerini; ihbar da bulunanların isim ve adreslerinin hiçbir şekilde deşifre edilmeyeceğini ifade ettiler.
 
Toplum için büyük tehlike olan uyuşturucu ile mücadele hız kesmeden artarak ve kararlılıkla sürdürülecektir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar