Rize'de Polise mukavemet eden kişi tutuklandı


Polise mukavemet eden kişi tutuklandı

 

Rize'de, polis memuruna mukavemette bulunan kişi tutuklandı.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, S.K. ve O.B'nin, Ekrem Orhon Mahallesi Kültür Merkezi karşısında bıçakla bir kişiyi tehdit ve darbettiği ihbarı üzerine belirtilen adrese Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin gittiği belirtildi.

Açıklamada, şahısların üst araması yapıldığı sırada 2 zanlının kendilerini aratmamak için direnerek, görevi başındaki polis memurlarına hakaret ve bıçakla tehdit ettiği kaydedildi.

Zanlıların etkisiz hale getirilerek yapılan üst aramalarında, S.K'nın üzerinden çıkan bıçağa el konulduğu ifade edilen açıklamada, O.B'nin ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı, S.K'nın ise "görevi başındaki polis memuruna mukavemet, kasten yaralama, tehdit ve hakaret" suçlarından çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı bildirildi.

Evinde Yakalandı!

“Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Ticareti - Tehdit-Basit Yaralama” suçlarından aranması olan S.M. isimli erkek şahsın At Meydanı Mahallesi, Hacı Eşref Caddesinde bulunan ikametinde olduğu bilgisi alınması üzerine şahıs görevlilerimiz tarafından yakalanmış olup;

çıkarılmış olduğu mahkemece tutuklanarak Kalkandere L Tipi Ceza ve İnfaz kurumuna teslim edilmiştir.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın