BABANIN EN ACI GÖREVİ


 

Dün, Fener Mahallesi’nde annesinin markette olduğu sırada evde yalnız kalan ve 8. kattaki evlerinin mutfak balkonundan beton zemine düşerek ağır yaralı olarak kaldırıldığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybeden Ak Parti Rize Merkez İlçe Eski Başkanı ve Orsa Mobilya'nın sahiplerinden Ali İhsan Yazıcı'nın 6 yaşındaki oğlu Bedirhan Yazıcı, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Minik Bedirhan'ın cenaze namazını ise babası Ali İhsan Yazıcı kıldırdı.

 

Rize Sahil Camiinde Öğle Namazının ardından kılınan cenaze namazına Rize Eski Milletvekili Ahmet Kabil, Rize Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Şefik Aygöl, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ak Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Rize İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı, İl ve Belediye Encümen Üyeleri, siyasiler, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasiler, iş adamları, STK temsilcileri, daire müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

Cenaze Namazı öncesi ve sonrasında Yazıcı Ailesine başsağlığında bulunanlar ailenin taziye acısını paylaştı. Minik Bedirhan Yazıcı'nın naaşı kılınan cenaze namazının ardından Çamlıbel Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedildi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  mapavrili

   6 Kasım 2014 15:29
       

   ALLAH sabirlar versin ailesine melek oldu gitti rabbine nur icnde yatsin aci olay ates düstügü yeri yakar

Yorum Yapın