SATANİST ÖRGÜT İDDİASI ASILSIZ ÇIKTI


SATANİST ÖRGÜT İDDİASI ASILSIZ ÇIKTI

 

 

 

Rize'nin Pazar ilçesi Fen Lisesinde 16 yaşındaki lise öğrencisi Emir Taş'ın arkadaşı tarafından boynundan bıçaklanarak öldürülmesinin ardından polisin katil zanlısı B.K'nın cep telefonunda yaptığı incelemeler neticesinde satanist örgüt çıktığı haberi Rize Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi tarafından kesin bir dille yalanlandı.

 

Bir haber ajansı tarafından servis edilen haberde B.K'nın cep telefonunda özel şifreli bir sohbet programı olduğu ve söz konusu sohbet programının Türkiye'de 2 bin üyesi bulunan gizli bir Satanist örgüte ait olduğuna yer verildi. Ancak Rize Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü olayın şehir efsanesi olduğunu ve bilginin asılsız olduğunu açıkladı.B.K.'nın şiddet içerikli Testere oyunu bağımlısı olduğu belirtilmişti. 

 

HALEN KOMADA

 

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisine devam edilen B.K'nın halen Yoğun Bakım Ünitesi’nde olduğu ve bilincinin kapalı olduğu belirtildi. Hastane yetkilileri yaralının durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisine yer verildi. 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar