Önce Yönetim Sahip Çıksın!


 

 

İndirim İşi Yaramadı!

Çaykur Rizespor yönetimi bu sezon kombine kartlara yaptığı yüzde 50 indirim işe yaramadı.

Yeşil – mavili taraftarlar kombine kartların satışa çıktığı 15 günlük zaman diliminde sadece 150 kombine kart alması yönetimin moralini bozdu.

Kombine karta ilgi göstermeyen birçok Rizeli taraftarların ortak düşüncesi kadronun yetersiz olduğu görüşünde. Konu hakkında görüşlerini aldığımız taraftarlar;” Ne transfer yaptılar ki, bizden kombine kart alın çağrısı yapıyorlar. Bu takım geçen sezon başarısız oldu. Biz kimi izlemeye gideceğiz? Eğer şampiyonluk hedefi varsa, takıma kaliteli oyuncular transfer etsinler. Her sezon aynı nakarat, yok öyle olacak, yok böyle olacak”

Önce Yönetim Sahip Çıksın!

Öte yandan yeşil – mavili taraftarlar, yönetimin takımın üzerine ilgisizliğini işaret ederek;” Bize kombine çağrısı yapan Rizespor yönetimi, sen önce Avusturya’da kamp yapan takımını ziyaret et, futbolcunun yanında ol. Bakıyoruz, bir allahın kulu yurt dışı kampına gitmemiş. Bu takımın sahibi yok mu? Başkan ve yönetici takıma sahip çıkmıyor, lafa geldi mi taraftar destek olsun, kombine alsın. Rizeli parayı acımaz, ama göz göre göre de her sene aynı hikayeyi dinlemekten bezdik. Anlaşılan bu sezonda değişen bir şey yok. Başkan ortada yok, yönetici yok. Transfer yok. Rizelinin sesine kulak verecek başkan ve yönetici lazım. Kalkavan bir iddia ortaya attı, hukuki süreç başlattı ama ortada somut bir şey yok. Rizeliyi avutmaya devam ediyorlar. Taraftarın nabzını düşürmek için ağzına bir kaşık bal çalmaya devam ediyorlar. Bu taraftar daha ne kadar sabredecek?

ajans53 / spor merkezi


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  birinsan

   30 Temmuz 2017 11:20
       

  Bu yavsaklardan  Hala Bir Sey Bekleyen Varmi !Lütfen tüm rizeli ve rize severler bu rezilligi her türlü platformda dile getirelim  yoksa bu hergele partiyesi rizesporun üstüne cullanmislar istedikleri gibi kendi kafalarina göre kullaniyorlar -BEN BURADAN RIZE SIYASETINE SESLENIYORUM BU KADARMI ACIZSINIZ YAHU BU MILLETIN FERYADINA NEDEN BIR SESINIZ CIKAMIYOR LÜTFEN RICA EDIYORUM  SN IL ;ILCE; BASKANLARI BELEDIYELER ;ELHASIL KANINDA BIRAZCIK RIZE KANI INSAFLI DOSTLARIMIZI AYAGA KALKMAYA CAGIRIYORUZ  BU MILLET BUNLARA ASLA VE ASLA INANMIYOR CÜNKÜ RIZELI YI ALAYA ALIRCASINA ISLER YAPTILAR HALA AYNI TERHANELERINE DEVAM EDIYORLAR YAZIK BU VILAYETE--DOGUDA BIR VILAYET YERI DGISSIN DEDI DEVLET YENI VILAYET YAPALIM-TÜRKÜCÜSÜ;TIYATROCUSU ;ESNAFI;SIYASETCISI AYAGA KALKTI -DEVLET GERI ADIM ATTI-BU RIZENIN BASINDAKILER DOKUNULMAZLIKLARI NEKI  KMSEDEN TIK CIKMIYOR

 2. 0 0
  {usertitle}

  Naylon branda

   6 Ağustos 2017 13:52
       

  Sn kalavan her beyanat verdiğinde aklınca rizelileri yerin dibine batırıyor.bi türlü gçmiş yönetimlerinbıraktığ borç bitmiyor.yöneiminz sürecinde yayın haklarından aldığınız tutarı merak ediyouz.otaya hehani bir başarı komadınızki destek bekliyorsunuz.ha birde ikidebir küfürlü tezahüralarda n

  Bahsediyorsunuz bunları rizeli diye lanse etmeyin lütfen.

  nb