Rizespor’da 3’lü Kıskaç!


Rizespor’da 3’lü Kıskaç!


 

 

Yeşil – mavili takım daha önce görüşüp, el sıkıştığı Kosovalı kaleci Samir Ujkani’yi İstanbul’a getirirken, transfer gündemine bomba gibi düşün Fransız sol bek ve Sırp santrafor oyuncu ile sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Atmaca transferde sessizliğini bozarak gaza bastı. Yeşil – mavili takım geçen hafta transfer listesine aldığı ve Vedat Muriqi’in Kosova Milli takımından takım arkadaşı olan 30 yaşında ki Samir Ujkani’yi dün İstanbul’a getirmişti. Bu oyuncu sağlık kontrolleri sonrası resmi imzayı atarak Çaykur Rizespor’un Slovenya da devam eden kampına katılacağı öğrenildi.

Kaleci Samir için aracı olan Rizespor’un Kosovalı forvet oyuncusu Vedat Muriqi, bu transfer için milli takım arkadaşını ikna ettiği gelen bilgiler arasında yer alırken, yeşil – mavili ekip detaylı sağlık kontrolleri sonrası Kosovalı kaleci ile sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Öte yandan yeşil – mavili takımda sol bek ve santrafor konusunda iki isim ön plana çıkıyor.

Sol bekte 28 yaşında ki Senegal asıllı Fransız oyuncu Armand Traore yeşil – mavili akımın gündeminde yer alan ilk isim.

Senegal ve Fransız Milli takımlarında da boy gösteren sol ayaklı oyuncu, bundan önce futbol yaşantısına Monoca, Arsenal, Juventus, Portsmouth, Cardiff ve son olarak Nottim Forest takımlarında top koşturmuş.

Nottingham Forest takımı ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Armand Traore’nin en kötü ihtimal kiralık olarak yeşil – mavili takımla sözleşmesi imzalaması beklenilirken, Çaykur Rizespor santrafor noktasında ise Sırp golcü Uros Djurdjevic’le ilgilendiği ortaya çıktı.

24 yaşında ki forvet oyuncusu Djurdjevic’in bundan önce Red Belgrad ( Kızıl Yıldız), Palermo, Vitesse ve son olarak Yunan temsilcisi Olimpiakos takımında forma giymişti.

1.81 boyunda ki sağ ayaklı santraforun Yunan temsilcisi ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Çaykur Rizespor, Sırp oyuncunun transferi için tüm imkânları seferber ederek, bu oyuncuyu birkaç gün içinde önce sağlık kontrolleri için İstanbul’a daha sonra ise resmi imza ardından Slovenya kampına katacağı seslendirildi.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar