Sedat Abanoz;” Tüm Misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak istiyoruz”


ÇAYKUR DİDİ STADYUMU YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR


 

 

Çaykur Rizespor’un bir yıl aradan sonra yeniden süper lige mücadelesine ev sahipliği yapacak olan ÇAYKUR DİDİ Stadyumu, yeni sezona hazırlanıyor.

 

Yeni sezon öncesi bir dizi tadilata giren stadyumla ilgili yeşil – mavili takımın stattan sorumlu yönetim kurulu üyesi Sedat Abanoz konu hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Sedat Abanoz;” Tüm Misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak istiyoruz”

 

“ Stadyumda hazırlıklarımız son hızla profesyonel ekip altında devam ediyor. Hibrit çim bakımını kendimiz yapıyoruz, koltuk yenileme çalışmaları başladı. İlk maçımız Kasımpaşa karşılaşmasında bin adet yeni koltuklarımız monte edilecek. Geri kalan tüm koltukları ise en kısa süre içinde yenileyeceğiz. Bunun yanında soğuk ve rüzgârdan şikâyetler vardı, bu konuda hava perdeleri devreye girdi ve kapattık. Bu kış inşanla taraftarımızı üşütmeyeceğiz. Bunun yanında mescit bölümünde bay / bayan eksiklerimizi yerine getirdik.  Yaklaşık 15.500 koltuk kapasiteli stadımızda misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamanın çabası içindeyiz. Biz hazırız diyebilirim, bu çalışmalara geçen yıldan buyana yönetim olarak devam ediyoruz” dedi.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  şeref sandıkçı

   9 Ağustos 2018 18:21
       

  Sedat bey;İyi çalışıyorsunuz ,güzel çalışıyorsunuz.Başarılar.