DERİN SESSİZLİK!


 

DERİN SESSİZLİK!

Çaykur Rizespor’da transferde yaşanan derin sessizlik yeşil – mavili taraftarları endişelendiriyor.

Kadrosunda 11 oyunca kalan Rizespor’da transfer döneminin henüz hiçbir oyuncu ile anlaşma sağlanamaması Rizesporlu taraftarları endişeye sevk ederken, yeşil – mavili takıma gönül veren binlerce taraftar, geçen sezon transfer döneminde yaşananları unutmayarak, teknik kadro ve yönetimin biran önce dış transferde sağlam adımlar atılmasını istiyorlar.

16 Hafta Küme Düşme Hattında Kalmıştı!

Geçtiğimiz sezonun ilk yarısını çok kötü geçiren ancak, devre arası transferinde yaptığı önemli takviyelerle ligin ikinci devresinde 16 hafta boyunca kaldığı küme düşme potası içinden sıyrılan Rizespor’da yeni sezon öncesi dış transferde henüz ses yok.

Taraftar Transfer Bekliyor!

İsmail Kartal yönetiminde transfer çalışmalarını İstanbul’da sürdüren teknik kadro, özellikle kendilerine önerilen isimlerin yıllık ücretlerinin çok pahalı olduğu ve bu yüzden piyasanın düşmesini bekledikleri öğrenilirken, Rizespor’a gönül vermiş binlerce yeşil – mavili taraftarlarda bu durum karşısında, geçen sezonda aynı filmi izlediklerini sosyal medya hesapları üzerinden dile getirerek; “ Her sezon başı aynı oluyor. Geçen sezonda bir Portekiz sevdası tutturulmuştu. O geliyor, o bitti, bu geliyor, şunun uçak bileti alındı. Bu sezon da korkarız aynı olacak. Transfer dönemi dedin ce bizim aklımıza Okan Buruk ve devre arası geliyor. Transferler böyle olur. Ama Okan hocanın gidişi sonrası eski düzen geri geldi. Vedat Muriqi konusu biran önce çözüme kavuşmalı. Satılacaksa Rizespor’un menfaatti doğrultusunda çok iyi bir paraya satılmalı, aksi taktirde bu oyuncunun yeri ne parayla dolar, nede alacağın oyuncu ile dolar. Bu ligde her takım kaliteli oyuncuları kadrosuna katıyor, bizim takım geçen sezon başında yaptığı gibi vasıfsız 10 oyuncu alacağına en az 4 – 5 kaliteli oyuncu alması gerekiyor” diyerek düşüncelerini seslendirdiler.

Yakım Takipteler!

Öte yandan Çaykur Rizespor’un yeni teknik direktörü İsmail Kartal’ın eski takımı MKE Ankaragücü forması giyen Pazdan, Boyd, Orgil, Kitsuo ve Sacho beşlisinden en az üç ismi kadrosuna katmak istediği biliniyor.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 1
  {usertitle}

  rize

   14 Haziran 2019 15:45
       

  ismail Kartal Başka futbolcu tanımazki sadece kendi takımındakileri tanır.Yazık Rize Spora