Kombinelere Zam Geliyor!


 


Kombinelere Zam Geliyor!

Çaykur Rizespor’un yeni sezonda Çaykur DİDİ Stadyumunda oynayacağı süper lig ve kupa maçlarında yakın tarihte satışa sunacağı kombine biletler geçen sezona göre zamlı olacağı öğrenildi.

Yeşil –mavili yönetimin önümüzde ki günlerde resmi olarak açıklanması beklenilen fiyatların şu şekilde olacağı seslendirildi;

Protokol tribünü; 3. 500

VİP A /  B ; 1.000 ( 2. kombine karta yüzde 50 aile indirimi devam edecek )

Maraton; 350

Kale Arkası ; 150

Aile ve Çocuk Tribünü; 200

Hasılatın Çoğu Cezaya Gitti!

Öte yandan Çaykur Rizespor, geçen sezon iç saha maçlarında 780 bin tl hasılat yaparken, yeşil – mavili takım aynı sezon içinde iç ve dış sahada taraftarlarının yapmış olduğu olaylardan dolayı 1 Milyon TL ceza ödediği tespit edildi.

Kombine Kart Alanlar Dikkat!

Öte yandan yönetimin bu sezon alacağı karar sonrası üç maç art arda maça gelemeyen kombine kart sahibinin kombine kartının iptal edilmesi gündeme geleceği öğrenildi. Bu kararın geçen sezon oynanan iç saha maçlarında her maç ortalama iki bin kombine kart sahibinin maça gelmediği tespit edilmesinden kaynaklandığı seslendirildi.

Stat Işıklanacak!

Yeni sezon öncesi Çaykur Rizespor’un mabedi olan ÇAYKUR DİDİ stadyumunun dış cephesi yeşil – mavi renkler altında led ışıklarla aydınlatılacağı ve bu konu hakkında görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

NOT: Çaykur Rizespor yönetimi kombine kart fiyatlarını önümüzde ki günlerde resmi olarak duyuracak. Bu fiyatlara değişiklik olabilir.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  Mehmet Kosif

   20 Haziran 2019 20:31
       

  Kombine bilet fiyatları artacak tamamda turubun cezası suçsuz taraftarı ve guzel kulubumuzu neden ceza aldırıyor.suçeden ceza alsın futbol federasyonu pasolig neden çıkardı herkesin bilgisine sahip. Kulup başkanları ve federasyon başkanı bu zulumu ınşallah çözer.