Transferde İmza Şov Bu Kez İyidere'de


 

Çaykur Rizespor, İyidere’de yeni transferler Boldrin, Tarık, Barış ve Erdinç için tanıtım toplantısı düzenledi.

İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete tarafından organize edilen Çaykur Rizespor’un yeni transferleri tanıtım toplantısında Başkan Hasan Kartal ve teknik direktör İsmail Kartal’da katıldı.

Törende konuşma yapan Rizespor Başkanı Hasan Kartal, daha önce Rizespor yönetiminde birlikte çalıştıkları İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete’ye teşekkür ederek, Mete’nin İyidere İlçesinde çok iyi hizmetler edeceğine inandığını söyledi.

Başkan Kartal, Rize’nin sosyal alan eksikliği nedeniyle bazı oyuncuların Rize’yi tercih etmediğini dile getirerek;” sıkıntı var ama aslında olmaması lazım. Buraya gelen Rizespor forması altında işine odaklanmalı ve 35 yaşından sonra rahat yaşam sürmeli. Rize, başarıyı yakalama adına çok önemli bir şehir. Buradan çok kolay Avrupa’ya transfer olabilirler”dedi.

Çaykur Rizespor teknik direktörü İsmail Kartal, transferin bir süreç olduğuna dikkat çekerek;" Allah'ın izni ile çok çalışıyoruz ve başarılı olmak istiyoruz. Taraftarın enerjisi altında çok çalışıp, başarılı olmak istiyoruz. Ben size şampiyonluk sözü vermiyorum ama sahada 90 dakika boyuncu savaşan, mücadele eden bir takımın sözünü veriyorum" ifadesini kullandı.

Rize'ye gelmekten mutlu olduklarını kaydeden oyuncular ise törenin ardından taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar