"VEDAT'I İYİ PARAYA SATTIK"


 


Çaykur Rizespor'da Başkan Hasan Kartal, Vedat Muriqi'nin Fenerbaheç'ye transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kosovalı golcünün bir sonraki satışından yüzde 15 pay alacaklarını belirten Hasan Kartal, Ali Koç'un sahibi olduğu firmalardan sponsorluk desteği alacaklarına yönelik sözlerine de açıklık getirdi. 

"VEDAT'I İYİ PARAYA SATTIK"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendilerine sponsorluk sözü verdiği şeklinde yaptığı açıklamalar hakkında konuşan Hasan Kartal, "Sponsorlukla ilgili Ali Koç ne zaman verir onu bilemem ama biz iyi paraya sattık. Ödemeleri de düzgün yapıyorlar. Vedat Muriqi bundan sonra bir kulübe satılırsa yüzde 15 payımız var." dedi.

"VEDAT'I SATMASAYDIK KATKI ALAMAZDIK"

Vedat Muriqi'nin satılmaması halinde oyuncudan katkı alamayacaklarını belirten Kartal, "Vedat Muriqi'yi satmasaydık zorla oynatmış olurdu. Hem kendisine zarar verirdik hem de Rizespor'a katkı sağlamazdı. Satmamız iyi oldu ama yerine iyi birini alamadık. İnşallah ara transferde iyi bir adam alırız." ifadelerini kullandı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  saldıray

   10 Ekim 2019 13:58
       

  başkan yine yuvarlak konuşuyor sayın başkan rakamlarla konuşacaksın kaç paraya sattın vedatı fener kaç para verdi gs ne kadar verdide beğenmedin herşeyi açık açık aanlatacaksın ama yok sen yine yuvarlamaya çalışıyorsun kaç paraya sattın kaç paralık spornsorluk sözü aldın yüzde kaç ikinci satıştan poay aldın rakamlarla konuşacan bide böyle bir transfer var-mı bakacan neymiş o söz aldık lafı hrşeyi kağıda dökecen burası kurumsal rizespor aile şirketi değil analaşılan konuşamadıkların var belli ama bizi ilgi,lendirmez bence az paraya verdin belli yanlış yaptın başkalarının çıkarını kendi çıkarını önünde tuttun sonra vedatın karakteri senin bahsettiğin gibi değil gitmesede aslanlar gibi mücadelesini yapardı her tarafı bok bi açıklama

  1. 0 0
   {usertitle}

   yıldıray

    12 Ekim 2019 15:34
        

   söylediklerine katılıyorum ama şöyle bir gerçek var fb sattığı oyuncu bedeli kadar transfer yapabiliyordu bu nedenle vedata 10 milyon da vermiş olsa bunu iki tarafta açıkça beyan edemez. ben şahsen vedatın 3.5 a değil daha yüksek bir bedele satıldığını, geri kalan miktarında el altından yada sponsorluk gibi gösterme bi anlaşma ile ödeneceğini düşünüyorum.

 2. 2 1
  {usertitle}

  Tolga

   10 Ekim 2019 22:01
       

  Yaptiginiz hatayi Kabul ediyorsunu bu güzel bir davranis. Söyledìklerinize inanmiyorum ve güvenmiyorum nedenini Transfer döneminde yaptiginiz aciklamalari bi okuyun cevabini o vermis olduguz demeclerde bulacaksiniz. Devre arasi trasfere sira gelince hangi takim kaliteli ve hazir satroforunu satmak ister, kimse. Mazeret simdiden belli, devre arasinda Transfer yapmak cok zor diyeceksiniz........Eksik noktalari biliyorsunuz 3 ay zamaniniz var simdiden alacaginiz kisileri belirleyin ve ön anlasma yapin ikinci devre kampin ilk gününden itibaren takimla calismalara katilsin yeni oyuncular, bunu yapabiliyorsaniz bravo size ama yapamiyacaksiniz cünkü o beceri birikim ve kabiliyet yok sizde.....