Başkan Kartal; " Gerekirse bizim istifamız da olur"


 


Çaykur Rizespor'da, Kasımpaşa karşısında alınan 3-0'lık mağlubiyetin taraftarlar İsmail Kartal ve yönetimi istifaya davet etti. Başkan Hasan Kartal ve yönetim kurulu üyeleri durum değerlendirmesi için acil olarak toplandı. 


"DEĞİL İSMAİL KARTAL, GEREKİRSE HEPİMİZ GİDERİZ"

Çaykur Rizespor'da, Kasımpaşa maçı sonrasında gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında kulüp başkanı Hasan Kartal, "Ismaıl Kartal değil gerekirse Rizespor'un menfaati için hepimiz istifa ederiz, maç sonu yönetim ile mini bir toplantı yaptık, bir karar aşamasına geldik, ilk devre kalan 2 maçımız var. Neticede bir şeyler yapmak lazım. Ara dönem var, bu dönemde yapılacak olan transferler olacak. Rizespor'a biz yanlış yapmayız. Rahat olun, bizim isitifa etmemizle Rizespor daha başarılı olacaksa onu da yaparız" dedi

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Doğrularımızı ve yanlışlarımızı değerlendiriyoruz"
- "Elimizden geleni yapacağız. Gerekirse bizim istifamız da olur"

Süper Lig'in 15. haftasında ağırladığı Kasımpaşa'ya 3-0 yenilen Çaykur Rizespor'un kulüp başkanı Hasan Kartal, takımla ilgili çeşitli konularda karar aşamasında olduklarını söyledi.

Kartal, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, sıcağı sıcağına Çaykur Didi Stadı'nda bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirtti.

Yaptıkları görüşmenin tam bir karar toplantısı olmadığını vurgulayan Kartal, "Ancak bir karar almanın arifesine geldik. Neticede bir şeyler düşünmemiz ve yapmamız gerekiyor. Bir ara dönem var. O dönemde yapacağımız transferlerin takımı kurtaracağı düşüncesi de mevcut. Bu mini bir toplantıydı. Daha geniş toplantıda bir şeylere karar vereceğiz." ifadelerini kullandı.

Camianın rahat olmasını isteyen Kartal, "Biz Çaykur Rizespor'u sıkıntıya sokacak bir şey yapmayız. Elimizden geleni yapacağız. Gerekirse bizim istifamız da olur. Daha başarılı bir yönetim gelecekse, biz onu da yaparız. Her şeyi doğrudan hocaya bağlamamak lazım. Doğrularımızı ve yanlışlarımızı değerlendiriyoruz. Kısa süre içerisinde gereken ne varsa yaparız zannediyorum. Bu hafta içerisinde şekillendiririz gibi gözüküyor." diye konuştu.

Kartal, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Yılport Samsunspor maçı sonrası kararların netleşebileceğini sözlerine ekledi.

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  Tolga

   14 Aralık 2019 20:09
       

  Beklemeyin gerekeni toplu halde yapin. Bu arada Ismail hoca maca irade koydun tebrik ederim....