Mithat Pala Rizespor’da!


 


Mithat Pala Rizespor’da!

Devre arası transferine girilmeden yeşil – mavili takım ilk transferini pilot takımı Pazarspor’dan gerçekleştirdi.

Rizeli Teknik Adamlar Cevheri Kampta Keşfetti!

Sakarya Amatör liginden sezon başı Gümüşhanespor takımına denenmek için gelen genç oyuncu Erzurum kampında Pazarspor’u bu sezon çalıştıran Rizeli teknik direktör Kadir Kar ve yardımcısı Mikail Üzümcü’nün dikkatini çekmiş ve Pazarspor ile profesyonel sözleşme imzalamıştı.

Trabzonspor Bu Kez Kaçırdı Rizespor İşi Bitirdi!

Sezonun ilk devresinde mavi – beyazlı Pazarspor forması altında başarılı bir performans sergileyen orta saha oyuncusu Mithat Pala için süper lig takımlarından başta Trabzonspor ve Gençlerbirliği olmak üzere birçok kulüp oyuncuyu kadrosuna katmak için büyük uğraş vermişti.

Rizeli Teknik Adamlar Son Maçta Kadroya Niye Almadı?

İlk devrenin son haftasında Pazar’da oynanan Pazarspor – Osmaniyespor maç kadrosuna dahil edilmeyen 19 yaşında ki oyuncu Rizeli teknik adam Kadir Kar ve yardımcısı Mikail Üzümcü bilerek maç kadrosuna almadığı öğrenildi. Bu oyuncuyu son kez canlı olarak izlemek için Pazar’a gelen Trabzonspor’un izleme komitesi böylece eli boş olarak Trabzon’a döndüler. Ayrıca aynı maç için Gençlerbirliği ve Bursaspor takımlarının yardımcı antrenörleri de Pazar’a gelerek genç oyuncuyu canlı olarak son kez izlemeye karar vermiştiler.

Rizeli teknik adamların başka takımların devreye girdiği ve başarılı oyuncunun Rizespor dışında başka bir kulübe transfer olmaması için Osmaniyespor maç kadrosuna dahil etmediği Mithat Pala için yeşil – mavili kulüp genç oyuncu ile 5 yıllık sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.

Öte yandan Sakarya doğumlu genç oyuncu Mithat Pala, ligin ikinci devresinde de Pazarspor'a kiralık olarak forma giymeye devam edeceği öğrenildi.


AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar