Başkan Kartal, Trabzonspor Maçı Öncesi Konuştu


KAZANMAK İSTİYORUZ

 

 


Rizespor başkanı Hasan Kartal, Trabzonspor maçının iki taraf açısından da çok önemli ve kritik olduğunu söyledi.

 

Çok önemli maç

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal,  Karadeniz derbisinde Trabzonspor ile oynayacakları maçın öneminin büyük olduğunu söyledi. Lig’de oynadıkları son üç maçı kaybettiklerini ifade eden Başkan Kartal, “Üst üste hiç beklemediğimiz sonuçlar aldık ve buda bizi çok üzdü. Ligin ilerleyen haftalarında bu kayıplarımızı telafi ederek yolumuza devam etmek istiyoruz. Trabzonspor ile iki taraf açısından da önemli ve kritik bir maç oynayacağız.  Karadeniz derbisinin centilmence olacağına inanıyorum.  İyi oynayan kazanır” dedi.

 

Motivasyon toplantısı

Rizespor olarak Trabzonspor maçından puanla dönmek istediklerinin altını çizen Başkan Kartal, “Bu önemli maçtan bir başarısızlıkla dönersek sıkıntı yaşarız.  Güçlü rakibimizden puan yada puanlar almak istiyoruz. Bunu başarıp yolumuza iyi adımlarla devam etmek istiyoruz. Teknik kadromuza ve futbolcularımıza güveniyorum. Karadeniz derbisinden iyi bir sonuç alacağız” dedi. Başkan Hasan Kartal, futbolcuların moral ve motivasyonunun iyi olması için futbolcularla sadece kendisinin katılacağı bir toplantı yapacağını da sözlerine ekledi.

Kartal’a Ceza Çıkmadı

Öte yandan sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle disipline sevk edilen Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal hakkında ceza tayinine yer olmadığına karar verildi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   28 Şubat 2020 14:10
       

  teknik ekibe güveniyormuş bizim başkan hangi doıneleri önüne koydunda teknik ekibe güven çıktı haftalardır yazdık gönder bu adamı diye ama yapamadın gücün yetmedi madem yapamadın kendin gitseydin deseydinki ismail varsa ben yokum diye onuda yapamadın ama sokağa yukarıdan izin vermiyorlar diye haber gönderiyorsun bu teknik ekibe demiyormusunki sen hangi kafa ile her maça ayrı ayrı 11 ile çıkıyorsun diye hiç hesap sorabildinmi ismail abine yok kime derdini anlatıyorsun osman aşkın bak mı bu nasıl bir yönetim tarzıdır kendişirketinide böylemi yönetiyporsun hasan kartal siz bu maçtan puan almayında bakalım o ismaili orda tutmaya ankaranın gücü yetecekmi gece 2 de tribün liderlerinin emniyete alınmasının emrini verenler bizi de gelsibn alsınlar hayırdır polis memleketimi oldu türkiye kimse demokratik yönden tepkisini ortaya koymayacakmı bu hoca denen adi herife kimse ses çıkaramayacakmı hayırdır kim bu adam arkasındaki güc ne bir ankaragücü başkanı kadar olamadın be hasan kartal

Yorum Yapın