Başkanı Turgut: " Kulüp ortak akıl ve istişare ile yönetiliyor "


Çaykur Rizespor Başkanı Turgut: "Süper Lig'e ulaşacağımıza inancımız tamdır"

 

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un Kulüp Başkanı İbrahim Turgut, "Geride bıraktığımız 5 haftalık periyodun taraftarımızı üzdüğünü biliyoruz ama birlikte yürümeye devam ederek büyük taraftarımızın desteğiyle Süper Lig'e ulaşacağımıza inancımız tamdır." ifadesini kullandı.
Turgut, yaptığı yazılı açıklamada, büyük bir heyecan ve inançla üstlenmiş olduğu kulüp başkanlığı görevini sorumluluklarını bir an bile unutmadan, omuzlarındaki ağır yükün bilinci ve idraki ile sürdürmenin gururunu yaşadığını belirtti.
Bu kutlu görevi devraldığı günden itibaren ısrarla gündeme getirdikleri "Biz bir aileyiz" mottosu doğrultusunda güzel gelişmeler yaşamaya devam ettiklerini aktaran Turgut, şunları kaydetti:
"Şehrin bize duyduğu güven ve verdiği büyük destek gücümüze güç katmaktadır. Göreve geldikten sonra çözüm bekleyen konularda önemli çalışmalar yaptık ve bazı alanlarda yenilikleri devreye soktuk. Küme düşen bir takımın içinde bulunduğu travmatik durumu iyileştirmek adına büyük iletişim ağları oluşturduk. Olumsuzlukları ortadan kaldırarak hak ettiğimiz Süper Lig'e geri dönebilmek için yeni bir kadro kurduk."
Turgut, kulübün kurumsal bir anlayışla yönetildiğini belirterek, çalışmaların tamamımın ortak akıl ve istişare ile karara bağlandığını bildirdi.
Kulüpte hiçbir alanda tek başına karar alma uygulaması yapılmadığının altını çizen Turgut, şu ifadeleri kullandı:
"Geride bıraktığımız 5 haftalık periyodun taraftarımızı üzdüğünü biliyoruz. Ama birlikte yürümeye devam ederek büyük taraftarımızın desteğiyle Süper Lig'e ulaşacağımıza inancımız tamdır. Üzülerek görüyoruz ki aldığımız beklenmedik sonuçlar bazı odaklar için sevinç kaynağı haline gelmiştir. İçinde bulunduğumuz manevi dayanışmadan rahatsız olan bu çevreler sosyal medya aracılığıyla nifak tohumları ekmeye çalışmaktadır. "
Turgut, şunları kaydetti:
"Çaykur Rizespor'un menfaatleri kapsamında tüm kararları ivedilikle alıp uygulayacak kararlığımız mevcuttur. Bizzat inandığımız, güvendiğimiz ve birlikte çalışmaktan keyif aldığımız değerli yönetim kurulumuzla birlikte taraftarlarımızın beklentilerini karşılayabilmek ve ilke edindiğimiz sportif hedeflere ulaşabilmek için çok çalışmaya devam edeceğiz."


Önceki Haber 

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   22 Eylül 2022 14:11
       

  her gelen başkana aynı açılamaya yapar resmen kopyala yapıştır muhabbeti ama sonunda hep haklı taraftar çıkar yine biz haksız olduk öyleki yeri geldi hain bile olduk çapulcu olduk ama ne hikmetse hiç bu abiler kendi hatalarını bir türlü kabul edemediler sebebi nedir gerçekten araştırılması gereken büyük bir mesele bu yav arkadaş görünen köye klavuz gerekirmi zayıf bir kadro kurmuşsun belki maddi olarak herkes elinden gelenin fazlasını yapıyordur ona şüphemiz yok daa işte bütün sorun burda başlıyor maddi konuları çözmek başkanlık için yönmetmek için yeterlimidir değildir neden önümüzde bir çok örneği var takım nerde alt ligde demmekki para ile saadet olmuyor akıl lazım bilgi lazım beceri lazım yetenek lazım ufuk lazım ileri görüşlülük lazım bir adanademirspora bakın bir de rizespora bakın bir adam bir takımı nerelere getiriyor en önemli örneği adanademirspordur bakında ibret alın olmadı akıl alın utanmayın bilmediğinizi sorup öğrenin yoksa bugün bülent korkmaz var yarın mehmet özdilek gelir gider ama hep sıkıntı devam eder bize ne lazım akıl lazım büyük düşünen idealist hoca lazım ama ne hikmetse bizde bunu yapabilecek maddi güç olsada yaptırmayan bi zihniyet var yıllarca bu kulübün milyonlarca eurosunu hiçeden o akıl hala orda hala aktif hala takım elinde yazık bizler hain değiliz yalnızca rizesporun başarısını isteyen tek kulübü rizespor olan taraftarız dış güçler değiliz aksine iç gücüz rizesporuz ta kendisiyiz ayıp size be biraz kendinize bakın bu hoca ile bu takım ile asla ve asla şampiyon olamazsınız varsa kendine güvenen buyursun gelsin görünen bu her gelen egosunu tatmin ediyor bu kulüpte ne ukala hocalar gördük nerdeler aldılar paralarını zevk yapıyorlar bizler hep acı hep keder çektik be kanser olduklan kanser rezillik etmeyin yeter be çekin  elinizi rizespordan yeter 

 2. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   22 Eylül 2022 20:14
       

  bugün samsunspor başkanı yüksel yıldırımın anlattıklarına bir bakın neler söylüyor futbolda neler dönüyor anlayın yıllardır ne olduğu belli olmayan adamlara mişlyonlarca euro harcayan rizesporda acaba butür olaylar olmuşmudur veya olmaya devam ediyormudur nedersiniz varmıdır bunu layıkı ile inceleyecek bir başkan bir kongre üyesi veyahutta herkim sahibi ise rizesporun o varmıdırbu cesaret rizespora hükmedenlerde yapın bakalım altından neler çıkacak bi görelim bi görsün kamuoyu rizespor nasıl yönetilmiş yıllardır hadi beyler bizler hainizya takımı nifak sokanlarız ya varmı bunu açıklayacak son 5-6 yıl harcanan paraların nerelere gittiğini kimlere ödendiğini açıklaya bileceklermi bir bakalım ne kadar temiziz yoksa bu kadar çöp tenekesi bir araya nasıl getiriliriyor merak ettim belki çıkar birileri .sayın başkan bizim kimsenin şahsı ile ilgili bir problemimiz olmaz siz ne kadar rizeli ve rizesporlu iseniz biz sizden daha fazla rizesporluyuz bunu bilin ve bu tür açıklamalardan uzak durun hiç kimse bu takımın sahibi değildir "RİZESPOR KİMSENİN CEBİNE SIĞMAYACAK KADAR BÜYÜKTÜR " tahir kıran

 3. 0 0
  {usertitle}

  Tolga

   23 Eylül 2022 13:20
       

  çözüm bekleyen konularda önemli çalışmalar yaptık diyorsun git Allah askina kafa bulma taraftarla Rizespor un Resmi Web Sitesine bir bak baskan neredeyse Ekim ayina girecegiz halan güncelleme yapmamisiniz. Rizespor un yükü sana agir geldi baskan sen bile bin pismansin ama baskanliga atandigin icin itiraf edemiyorsun. Bu kadro sampiyonluk icin yeterli degil bunu sagir sultan bile duydu bir siz duymadiniz. Görünen köy kilavuz istemez defansimiz berbat, ortasaha berbat, forvet yok, bana sunu acikla baskan bizim forvet son 3 macta kac tane gol pozisyonuna girdi, kactane sut atti rakip kaleye, kocaman SIFIR, halan sampiyon olacagiz diye tarftarla alay edercesine konusuyorsun. Acik ve net söylüyorum mevcut kadro ile ligde bile zor kaliriz birakin sampiyonlugu. Kulübü babanizin ciftligi gibi yönetiyorsunuz hele 3 futbolcuyu kadro disi birakma aciklamaniz tam bir komedi neymis efendim futbolcularin istegi dogrultusunda, peki Külübün menfatleri dogrultusunda maaslarinida kestiniz mi? Külübü nasil yönetiginiz in en güzel örnegi yani acemice, amatörce beceriksiz isin ehli olmayan bir baskan ve yönetim toplulugu hepinizin cani .........

 4. 0 0
  {usertitle}

  Murteza ilyas

   24 Eylül 2022 17:44
       

  Osman Aşkın bak olduğu süre Rizespor başarilı olamaz çünkü herşeyi bılen adam dıger başkanlarıda yönlendıren kişi

Yorum Yapın