Aradan 10 yıl geçti ! Bu golü hatırladınız mı ?


 

 

Pazar günü Trabzon da Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek olan Atmacalar 10 yıl önce aynı günde karşı karşıya gelmişti, Skor ne olmuştu?

 Pazar günü Avni Aker stadında Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek olan Çaykur Rizespor bugüne kadar Avni Aker stadında tek maçta galibiyet ile kucaklaşmıştı. 33 kez karşı karşıya gelecek olan iki komşu ekibin yıllar süren tatlı bir rekabeti oluşmakta. Çaykur Rizespor Pazar günü 30 Ekim 2016 tarihinde yapacağı karşılaşma öncesi her iki ekip 10 yıl önce aynı statta aynı tarihte karşı karşıya gelmişti.

      Tek Galibiyet o tarihte gelmişti!

Tarih 30 Ekim 2006 Rizespor da Teknik Direktör Saffet Susiç, Başkan Ekrem Cengiz ve Trabzonspor da ise Teknik Direktör Samet Aybaba, Avni Aker Stadında oynanan karşılaşmada dakika 53 ve Altan Rizespor”un golünü atarak yedek kulübesine koşuyor. Rizespor bu karşılaşmadan Altan in attığı golle 1-0 galip ayrılıyor. Tarih 30 Ekim 2016 aynı tarih ve aradan geçen 10 yıl sonra aynı stadyumda karşı karşıya gelecek olan iki komşu ekip arasında 33 üncü karşılaşma yapılacak.

 

 

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın