"Bursa maçının şoku kolay atlatılamaz"


Eski Trabzonspor Kulübü Başkanı Özkan Sümer, Bursaspor maçının ardından gerçekleştirilen suçlamaların şiddetinin arttıkça sorunu çözücü değil, derinleştirici bir etki yaratacağını belirtti.

 

Yazılı açıklamasında, "Trabzonspor'un Bursaspor maçının şokunu kolay atlatamayacağı anlaşılıyor." ifadesini kullanan Sümer, şunları kaydetti:

"Suçlamanın şiddeti arttıkça sorunu çözücü değil, sorunu derinleştirici bir etki yaratacağı bilinmelidir. Yapılması gereken, bilinçli bir farkındalıkla iyileştirici ve uyarıcı bir yaklaşım göstermektir. Aksi takdirde bu trajik maçın sonuçları, Çernobil Nükleer Santrali gibi kalıcı büyük bir felakete dönüşebilir."


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 1
  {usertitle}

  Mustafa

   8 Haziran 2017 21:14
       

  Onu bursaya maçı satmadan düşüneceklerdi trb zonda tv anket yapiyor adamlar kin kusuyor ulan bize yaptıklarınizi unutmaya çalısırken bu sene 2 kez yaptiniz oysa biz akçabata öylemi yaptım 

  Ayıdan post trb zondan dost olmaz bjnu anladkk

 2. 0 1
  {usertitle}

  clınt

   9 Haziran 2017 09:36
       

  Yani !!!!! Rize tarafımı sussun, yoksa Trabzon tarafımı gerçek bir açıklama yaparak, evet biz bu maça asılmadık, güzel bir atak ile tesadüfü bir gol attık ve sonrasındada oyaladık, berabere kalmak için bile pekde bir şey yapmadıkmı  demek istiyorsun Sayın Özkan Sümer.